Політика

Волонтер: хвастощі Гриценко не врятує його на виборах

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко публічно виклав відповідь прокуратури про те, що проти нього немає кримінальних проваджень. Тільки від хвалитися особливо нічим, тому що проти Ахметова, Медведчука, Тимошенко, Кучми, Ющенка, Нелі Штепи теж немає. Навіть «Топаз» на волі за законом. Ніхто ні в чому не винен. А Путін взагалі не громадянин України, тому на нього теж кримінального провадження немає. Всі раді, і хваляться, що немає виробництв, тому що є за що. Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише український блогер, волонтер Мирослав Гай.

Він зазначає, що, мабуть, розпродаж земель міністерства оборони і руйнування армії не тягти на кримінал. Газові контракти з РФ на користь РФ не тягти на кримінал. Звання головного кримінального авторитету, монополія в енергосекторі, шлейф з 90-х не тягти на кримінал. Є лише політична відповідальність. Отже, є тільки один вихід – знищити всіх їх у політичному полі України. Це можна зробити, прийшовши на виборчі дільниці і показавши їм червону картку.

Мирослав Гай зазначає, що ми повинні створити, знайте, виростити нову політичну еліту, яка поведінки країну далі, в майбутнє, подалі від паркетних полковників, бандитів з 90-х, і зрадників національних інтересів, адептів СРСР або «російського світу» – хай навіть їм дадуть тисячі папірців про відсутність на них кримінальних проваджень.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України