Авторські статтіТехно

Вчений припустили, що прибульці прийдуть на Землю з миром

Нерозумно стверджувати, що інопланетяни подолають величезні відстані для того, щоб знищити людство, вважає дослідник.

В наступний четвер, 4 жовтня, починається Всесвітній тиждень космосу, в рамках якої в різних країнах будуть проводитись тематичні заходи, присвячені науковій діяльності, орієнтованої на вивчення даного напрямку. У зв’язку з цим, американські журналісти вирішили взяти інтерв’ю в одного з провідних вчених, голови інституту SETI Білла Даймонда. Серед іншого його попросили дати відповідь на питання про прибульців: ймовірності їх існування, а також потенційних наміри.

Насамперед, Він пояснивши, що очолюваній ним центр SETI не займається самостійним вивченням космосу, а працює за контрактом з такими профільними організаціями, як NASA, NSF і USGS. Співробітники інституту використовують у своїй роботі обладнання та архіви перерахованих структур і оперують даними, які є в їх розпорядженні.

Говорячи про ймовірність існування у Всесвіті прибульців з інших планет, Даймонд зазначив, що вона існує, оскільки науково доведено, що у світі є безліч місць, де так само, як і на Землі, могла зародитися життя. Разом з тим він звернув увагу, що сучасна культура нав’язала суспільству думку, що інопланетяни – це завжди недружня цивілізація, націлена на поневолення людства або завоювання Землі. Особливу роль у цьому відіграє Голлівуд, вважає навчань. Саме через фільми-катастрофи, знімаються там, у людей формується негативна думка про прибульців.

Разом з тим дослідник зазначив відносно недавно вийшла картину «Прибуття» режисера Дені Вільньова. В ньому якраз розкрита тема негативного ставлення до інопланетян. Даймонд підкреслив, що тут чи не вперше прибульці були показані в позитивному світлі.

Продовжуючи тему потенційних намірів гуманоїдів, дослідник звернув увагу, що відстань до найближчої населеної планети може обчислюватися десятками, а то і сотнями світлових років. Щоб подолати такий шлях, потрібно піддатися ризику загибелі, не кажучи вже про витрату часу, необхідному для здійснення подібної подорожі. Навряд чи розумна цивілізація піддавала себе такій небезпеці для того, щоб відразу почати війну і знищити тільки що відкритий ними вигляд розумного життя, вважає Даймонд. Найімовірніше, впевнений він, прибульці прийдуть на Землю з миром.

Раніше про прибульців висловився інший вчений. Дослідник припустив, що прибульці існують, але до Землі їм не дістатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України