Авторські статтіЗдоров'я

Вчені з’ясували, які вправи йоги покращують оргазм

Ефективність зайняти доводять результати 12-тижневого експерименту. Добровольці відзначили високий рівень лібідо, кількість змащення і силу відчуттів.

Вчені з’ясували, як партнери можуть посилити сексуальний потяг і якість сексу. Для цього досить систематично виконувати деякі вправи йоги.

Стрес заважає сексуальному збудженню, а основне завдання йоги – заспокоїти свідомість і розслабити тіло. Лікар-гінеколог Аніта Садаті із США розповіла, що секс розслабляє чоловіків, а жінка повинна бути розслабленою, щоб займатися сексом. Вона також зазначила, що стресові стани провокують передчасній еякуляції у чоловіків.

Краще всього допомагає зняти стрес саме йога. Є вправи, які гарантовано покращують оргазм і якісно, і за тривалістю. Їх результативність перевищила результати прийому фармацевтичних препаратів. Щоб виконувати вправи, не потрібно бути спортсменом.

Позитивний вплив на сексуальне здоров’я надає «трикутна поза», «кобра» і «широка нога». Кожна вправи достатня виконувати 3 хвилини. Через кілька тижнів у жінок і чоловіків покращиться тонус тазових м язів, що зробить секс більш яскравим.

Є також ряд продуктів, які покращують оргазм, на думку експертів. Чоловікам слід частіше вживати селеру і банани, а жінкам шоколад, ваніль і буряк. Які в них містяться мікроелементи омолоджують організм на клітинному рівні і тонізують м язову активність.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України