Вчені з’ясували, які вправи йоги покращують оргазм

Ефективність зайняти доводять результати 12-тижневого експерименту. Добровольці відзначили високий рівень лібідо, кількість змащення і силу відчуттів.

Вчені з’ясували, як партнери можуть посилити сексуальний потяг і якість сексу. Для цього досить систематично виконувати деякі вправи йоги.

Стрес заважає сексуальному збудженню, а основне завдання йоги – заспокоїти свідомість і розслабити тіло. Лікар-гінеколог Аніта Садаті із США розповіла, що секс розслабляє чоловіків, а жінка повинна бути розслабленою, щоб займатися сексом. Вона також зазначила, що стресові стани провокують передчасній еякуляції у чоловіків.

Краще всього допомагає зняти стрес саме йога. Є вправи, які гарантовано покращують оргазм і якісно, і за тривалістю. Їх результативність перевищила результати прийому фармацевтичних препаратів. Щоб виконувати вправи, не потрібно бути спортсменом.

Позитивний вплив на сексуальне здоров’я надає «трикутна поза», «кобра» і «широка нога». Кожна вправи достатня виконувати 3 хвилини. Через кілька тижнів у жінок і чоловіків покращиться тонус тазових м язів, що зробить секс більш яскравим.

Є також ряд продуктів, які покращують оргазм, на думку експертів. Чоловікам слід частіше вживати селеру і банани, а жінкам шоколад, ваніль і буряк. Які в них містяться мікроелементи омолоджують організм на клітинному рівні і тонізують м язову активність.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh