Волонтер: цікава назва в партії «За життя!». За чиє «життя», досі не зрозуміло

В Україні люблять підміняти зміст поняттями. Взяти, наприклад, партію «Опозиційна платформа – За життя!». За чиє «життя» так і не зрозуміло. Якщо Рабіновича, то, кожному б так жити, як Рабінович, але ж парадокс у тому, що, чим краще живуть ці панове, тім гірше – прості українці. Про це у своєму блозі пише блогер і волонтер Юрій Касьянов.

Він зазначає, можна також для аналізу взяти партію «Європейська Солідарність». Виникає питання: чому європейська? Чому не українська? Може, тому, що у Петра Олексійовича вілла в Іспанії? Але ж три чверті солодкого в українських магазинах – це «Рошен». Годі й говорити про партію «Слуга народу». У нас за всю недовгу історію незалежності попередні народні слуги вкрали більше, ніж Україна втратила у двох світових війнах і в результаті анексії Криму. Нові, молоді йдуть далі, працюють старанніше, з вогником. Продають все. Почали з продажу землі. Прикинули, хто скільки грошей отримає.

За словами блогера, те ж саме з приватизацією. Тим більше, що це ми вже проходили. Тепер у Ахметова і Пінчука майже вся металургія, у Коломойського все інше, олігархи поділили обленерго. Чи стали від цього послуги краще, а ціни нижчі? На превеликий жаль, ні. Приватизація хороша, якщо вона – частина плану по створенню нових або відродженню знищених галузей економіки. Так само і продаж землі повинен бути не самоціллю, а лише складовою частиною задумом по відродженню класу міцних кулаків. Інакше немає ніякого сенсу. Як немає ніякого сенсу в досягненні світу, якщо такий «мир» несе горе переможеним. І війна не завжди зло, вона – ліки проти зморшок, що дає прекрасну можливість померти стоячи, замість того, щоб жити на колінах. Здавалося б, зрозумілі смисли, але немає ніякого сенсу там, де живуть за поняттями.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh