Авторські статті

Нардеп: Росія почала атакувати нас зі своєї території, загинув комбриг 128-ї бригади Коростельов – від Головнокомандувача – ні слова

Колишній народний депутат, блогер Сергій Висоцький у своєму блозі пише про те, що його часто критикують за те, що він занадто упереджено ставитися до президента Володимирові Зеленському і відкрито говорити, що не сприймає його, як Верховного Головнокомандувача ЗСУ. За словами Висоцького, щоб раз і назавжди зрозуміти його ставлення до нового президента треба просто подивитися по сторонам.

Висоцький зазначає, від вчора була перша за кілька років атака на наших з території РФ. Сьогодні від ран загинув комбриг 128-ї бригади Коростельов. Від Головнокомандувача – ні слова. Він живе так, як ніби війни немає, ніби існує лише якась ізольована від усього дорога до миру без війни, як самостійний процес. Навіть новину з черговим обуренням або співчуттям не може на сайті АП, не кажучи вже про заяви про відповідальність Росії.

За словами нардепа подання президента, що заради миру ” можна і треба промовчати, щоб не дратувати росіян – в цьому є якась дуже лицемірна, нелюдська, негідна сторона. Тому що, коли на твоїх очах вбивають найкращих – неможливо не кричати, не плакати, не волати. Навіть іноді від безсилля. Якщо нічого не можеш зробити, то хоча б не мовчи, бо знову в Україні владу, ніби якийсь кам’яний істукан – байдужа і німа.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України