Авторські статті

Нардеп: Росія почала атакувати нас зі своєї території, загинув комбриг 128-ї бригади Коростельов – від Головнокомандувача – ні слова

Колишній народний депутат, блогер Сергій Висоцький у своєму блозі пише про те, що його часто критикують за те, що він занадто упереджено ставитися до президента Володимирові Зеленському і відкрито говорити, що не сприймає його, як Верховного Головнокомандувача ЗСУ. За словами Висоцького, щоб раз і назавжди зрозуміти його ставлення до нового президента треба просто подивитися по сторонам.

Висоцький зазначає, від вчора була перша за кілька років атака на наших з території РФ. Сьогодні від ран загинув комбриг 128-ї бригади Коростельов. Від Головнокомандувача – ні слова. Він живе так, як ніби війни немає, ніби існує лише якась ізольована від усього дорога до миру без війни, як самостійний процес. Навіть новину з черговим обуренням або співчуттям не може на сайті АП, не кажучи вже про заяви про відповідальність Росії.

За словами нардепа подання президента, що заради миру ” можна і треба промовчати, щоб не дратувати росіян – в цьому є якась дуже лицемірна, нелюдська, негідна сторона. Тому що, коли на твоїх очах вбивають найкращих – неможливо не кричати, не плакати, не волати. Навіть іноді від безсилля. Якщо нічого не можеш зробити, то хоча б не мовчи, бо знову в Україні владу, ніби якийсь кам’яний істукан – байдужа і німа.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh