Авторські статті

Данильченко: поки всі будуть обговорювати злочин століття, можна ще пару сотень мегават завести з РФ для заводів Коломойського

Навряд чи лідер Радикальної партії Олег Ляшко міг подумати, що через його сутички з Андрієм Герусом в аеропорту «Бориспіль» буде суд. Порвати сорочки в особливо великому розмірі і з особливим цинізмом. Вже навіть Генпрокурор Рябошапка зробив заяви з цього приводу. Відірвані запонки Геруса – це цікавіше, ніж «мама любить швидкість» у Дубинського або 5 тисяч доларів, які депутатам у конвертах роздають, воно і зрозуміло. Про це у своєму блозі пише блогер Кирило Данильченко.

Він зазначає, Ляшко після 13 років роботи у Верховній Раді залишився без імунітету і замість звичних поштовхів у відповідь, які забувалися вже завтра, міг би і схопити хуліганку або штраф. Але замах на життя це бадьоріше. Найцікавіше, поки всі будуть обговорювати хто правий, хто не правий і дивитися цирк як генеральний прокурор розслідує злочин століття, то можна ще пару сотень мегават завести з РФ і передати феросплавним заводам Коломойського.

Кирило Данильченко зазначає, імпорт електроенергії тільки зростає з літа і в три рази вже збільшився. Можна 100% спрогнозувати, що ще заведуть. Блогер підкреслює, він особисто ніколи не був фанатом Ляшко, але режим у Росії починався точно також – з натягнутих та висмоктаних з пальців справ, а зараз там садять за образу почуттів і репости в соціальних мережах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України