Волонтер: військовим важливо бачити тисячі людей, які їм аплодують

Кожен рік напередодні параду відбувається одне і теж, починається «зрада» з розмовами «скільки грошей витрачено на парад, краще б людям похилого віку і дітям допомогли…». Висловлюючись на дану тему, український блогер і волонтер Наталя Юсупова зазначила, хочеться запитати у людей, коли вони в супермаркеті забивають візок з їжею на свята, вони думали про те, що якщо вони менше з’їдять, то заощадять хоч трохи і відправлять гроші тим же старим і дітям?

За словами волонтера, немає сумнівів, що так думали дуже маленький відсоток людей, інакше б в магазинах менше було б народу. «Я близько спілкуюся з військовими вже 5 рік і я знаю, як важливо для багатьох прийти і побачити тисячі людей, які вшановують воїнів і аплодують їм, коли вони проходять повз приголомшливо красивим і мужнім чоловікам», – написала волонтер. Вона додає, що свіжі в пам’яті спогади, як британський генерал казав, що дивився парад в Україні і був у захваті від організації свята, який для воюючої держави дуже важливий.

Наталія Юсупова зазначає, що вистачить нити вже, пора перестати слухати ідіотів, коли вони виллють свої помиї, а завтра забудуть і будуть шукати новий привід для своїх брудних плювків та істерик. День Незалежності – важливе свято для нас усіх, краще згадати тих, хто віддав життя за нашу незалежність. Це нова історія для нашого народу, нам є чим і ким пишатися, це найважливіше для країни.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh