Авторські статтіВійна РФ проти України

Волонтер: військовим важливо бачити тисячі людей, які їм аплодують

Кожен рік напередодні параду відбувається одне і теж, починається «зрада» з розмовами «скільки грошей витрачено на парад, краще б людям похилого віку і дітям допомогли…». Висловлюючись на дану тему, український блогер і волонтер Наталя Юсупова зазначила, хочеться запитати у людей, коли вони в супермаркеті забивають візок з їжею на свята, вони думали про те, що якщо вони менше з’їдять, то заощадять хоч трохи і відправлять гроші тим же старим і дітям?

За словами волонтера, немає сумнівів, що так думали дуже маленький відсоток людей, інакше б в магазинах менше було б народу. «Я близько спілкуюся з військовими вже 5 рік і я знаю, як важливо для багатьох прийти і побачити тисячі людей, які вшановують воїнів і аплодують їм, коли вони проходять повз приголомшливо красивим і мужнім чоловікам», – написала волонтер. Вона додає, що свіжі в пам’яті спогади, як британський генерал казав, що дивився парад в Україні і був у захваті від організації свята, який для воюючої держави дуже важливий.

Наталія Юсупова зазначає, що вистачить нити вже, пора перестати слухати ідіотів, коли вони виллють свої помиї, а завтра забудуть і будуть шукати новий привід для своїх брудних плювків та істерик. День Незалежності – важливе свято для нас усіх, краще згадати тих, хто віддав життя за нашу незалежність. Це нова історія для нашого народу, нам є чим і ким пишатися, це найважливіше для країни.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України