Авторські статтіТехно

Вчені: Сексуальний темперамент чоловіків пов’язаний з густими бровами

Вчені з Університету Нью-Мексико виявили такий зв’язок з рисами обличчя.

За твердженням фахівців, чоловіки з правильними рисами обличчя підсвідомо здаються дівчатам більш привабливими, так як це може свідчити про хорошій генетиці, і, отже, про повне здоров’я статевого партнера. Отже, раз підсвідомо він здається дівчині генетично здоровим, чоловік з правильними рисами обличчя буде мати більший успіх у партнерки в ліжку.

Густі брови у чоловіка як з’ясували вчені, є ознакою впевненості в собі їх володаря. Значити, сексуальний темперамент такого партнера може бути краще розкритий в ліжку. Хоча часто буває, що чоловік із густими бровами буває надто егоїстичний. Але, разом з тим, вчені підкреслюють винахідливістю такого партнера.

Якщо ж дівчина бажає знайти більш м’якого і чуйного чоловіка, треба шукати молоду людину з тонкими бровами. Але, кажуть дослідники, з таким чоловіком є ризик занудьгувати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Мордобитіє або шкільна реформа. Зібралися депутати Школи закривати, ОТГ ми вже створили Тож будем рішати Що зробити щоб в селі Ще була наука, То для наших депутатів Є нелегка мука. Делегації із сіл У Зборів прибули, Щоби думку від громади Депутати чули. Але вперлося усе, Як завжди у гроші, Лиш вонидадуть прийняти Рішення хороші. Як «верхи» нам на горі Мудро скерували, І всі біди на місцях З себе класно зняли. Вони ніби ні при чому, Ви собі рішайте, І по малу все в селі Люди закривайте. То ж коли дійшло до діла, Рідні депутати, Стали в межах своїх прав Питання рішати. На початку виступали, Далі матом крили, Потім пішли в рукопашну – Писки собі били. То тепер вже в інтернеті Бачить Україна, Оскаровий домінант Із Зборова кіна. Дорогенькі депутати, Щоб ви не творили, Зрозумійте,що не тим Писки ви набили.

  2. Мордобитіє або шкільна реформа. Зібралися депутати Школи закривати, ОТГ ми вже створили Тож будем рішати Що зробити щоб в селі Ще була наука, То для наших депутатів Є нелегка мука. Делегації із сіл У Зборів прибули, Щоби думку від громади Депутати чули. Але вперлося усе, Як завжди у гроші, Лиш вонидадуть прийняти Рішення хороші. Як «верхи» нам на горі Мудро скерували, І всі біди на місцях З себе класно зняли. Вони ніби ні при чому, Ви собі рішайте, І по малу все в селі Люди закривайте. То ж коли дійшло до діла, Рідні депутати, Стали в межах своїх прав Питання рішати. На початку виступали, Далі матом крили, Потім пішли в рукопашну – Писки собі били. То тепер вже в інтернеті Бачить Україна, Оскаровий домінант Із Зборова кіна. Дорогенькі депутати, Щоб ви не творили, Зрозумійте,що не тим Писки ви набили.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.