Авторські статтіЗдоров'я

Венерологи: Програми для знайомств збільшили поширення сифілісу

За літній сезон кількість венеричних захворювань зросла в кілька разів. Венерологи впевнені, що додатки для знайомств зіграли в цьому не останню роль.

Британські венерологи занепокоєні збільшенням кількості захворювань, що передаються статевим шляхом. За літо 2018 року до лікарів звернулося в 5 разів більше людей, ніж в аналогічний відрізок часу в минулому році. У більшості випадків у хворих виявляли сифіліс. Пацієнти розповіли, що перші симптоми з’єднання явилися після ночі з людьми з додатків для знайомств. Медики впевнені, що такими темпами онлайн-знайомства збільшать поширення венеричних захворювань в кілька разів.

Найбільшу популярність серед користувачів придбав Tinder. За статистикою, кожен другий бажаючий знайти собі другу половинку в мережі використовує це додаток. Творці заявляють, що їх продукт допоміг возз’єднання понад 9 мільйонів пар по всьому світу. Саме доступністю випадкових зв’язків і відсутність статевого виховання підштовхує людей до зневажливому відношенню до засобів контрацепції.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України