Авторські статтіНовини з Австрії

Володимир Путін привітав екс-президента Австрії з ювілеєм

Президент Російської Федерації Володимир Путін привітав з 80-річним ювілеєм колишнього федерального президента Австрії Хайнца Фішера, відправивши вітальну телеграму, текст якої розміщений на сайті посольства Росії в Австрійській республіці.

«Шановний пан Фішер, сердечно вітаю Вас із 80-річним ювілеєм.
Своєю діяльністю на президентській посаді, а також на інших відповідальніх державних посадах Ви здобули заслужену повагу співвітчизників і високий авторитет за кордоном. Ваш політичний досвід, професіоналізм і знання, як і раніше затребувані як в Австрії, так і на міжнародній арені.

В Росії Вас знають як затятого прихильника розвитку дружніх відносин між нашими країнами, багато зробив для нарощування взаємовигідної двосторонньої співпраці у різних сферах. Цінуємо, що Ви продовжуєте приділяти увагу актуальних питань російсько-австрійської порядку денного.

Тепло згадую наші зустрічі, конструктивне і змістовне спілкування. Від душі бажаю Вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів.», — йдеться в телеграмі.

Зазначимо, Хайнц Фішер народився 9 жовтня 1938 року в столиці Штирії місті Граці. Він був президентом Австрійської республіки в період з 2004 по 2016 роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.