Авторські статтіНовини з Австрії

Володимир Путін привітав екс-президента Австрії з ювілеєм

Президент Російської Федерації Володимир Путін привітав з 80-річним ювілеєм колишнього федерального президента Австрії Хайнца Фішера, відправивши вітальну телеграму, текст якої розміщений на сайті посольства Росії в Австрійській республіці.

«Шановний пан Фішер, сердечно вітаю Вас із 80-річним ювілеєм.
Своєю діяльністю на президентській посаді, а також на інших відповідальніх державних посадах Ви здобули заслужену повагу співвітчизників і високий авторитет за кордоном. Ваш політичний досвід, професіоналізм і знання, як і раніше затребувані як в Австрії, так і на міжнародній арені.

В Росії Вас знають як затятого прихильника розвитку дружніх відносин між нашими країнами, багато зробив для нарощування взаємовигідної двосторонньої співпраці у різних сферах. Цінуємо, що Ви продовжуєте приділяти увагу актуальних питань російсько-австрійської порядку денного.

Тепло згадую наші зустрічі, конструктивне і змістовне спілкування. Від душі бажаю Вам доброго здоров’я, щастя, благополуччя та успіхів.», — йдеться в телеграмі.

Зазначимо, Хайнц Фішер народився 9 жовтня 1938 року в столиці Штирії місті Граці. Він був президентом Австрійської республіки в період з 2004 по 2016 роки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh