П’ятеро тринадцятирічних дівчат у Ватикані піднесли Папі вогонь миру з Хіросіми

Серед груп, присутніх на загальній аудієнції, були представники ініціативи «Караван Землі», заснованої 2015 року для того, аби сприяти поширенню миру та скасуванню ядерної зброї.

Молитва за мир і справедливість для того, аби разом будувати майбутнє без ядерної зброї – це основна мета всесвітнього міжрелігійного паломництва під назвою «Караван Землі», представники якої взяли участь у загальній аудієнції у Ватикані в середу, 20 березня 2019 року.

П’ятеро тринадцятирічних дівчат, що представляють різні релігії, у супроводі Суцуку Турлов, що в тринадцятирічному віці пережила бомбардування Хіросіми, та засновника руху, буддистського священика з Японії Рюкю Ендо, піднесли Святішому Отцеві «Вогонь миру», запалений на згарищах ядерного вибуху в Хіросімі 6 серпня 1945, який постійно підтримують як символ примирення.

П’ятеро дівчат, що представляють різні міста світу – Нагасакі, Вифлиєм, Мінґан (Канада), Даллас (США) та Відень – є вираженням гарячого прагнення молоді будувати майбутнє без ядерної зброї. Починаючи від 2015 року, сімдесятої річниці завершення Другої світової війни, «Караван Землі» відвідав колишній нацистський концтабір Аушвіц, Сребреніцу, індіанців Канади, Ізраїль та Палестину. Щороку діяльність всесвітнього міжрелігійного паломництва «Караван миру» спонукає тисячі людей у докладати зусиль у будування кращого майбутнього для всіх.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh