Новини з Австрії

Водії працювали нелегально: податкова служба в Австрії конфіскувала за борги 26 автофургонів Amazon

358 000 євро податкової заборгованості: для її стягнення податківці вдалися до радикальних заходів

В ході рейду на недавно відкритому дистриб’юторському центрі Amazon в австрійському Гросеберсдорфі в лютому минулого року фінансова поліція провела обшук в 133 логістичних компаніях. Виявилося, що тільки три з 60 компаній, перевірених фінансовою поліцією, були чистими. У 130 компаніях були виявлені порушення – більшість у вигляді шахрайства з соціальним страхуванням та відповідно до закону про страхування від безробіття. Хоча в самій Amazon не було виявлено ніяких порушень, що не дивно – тільки кілька менеджерів працюють там безпосередньо. Міністр фінансів Гернот Блюмель навіть тоді дав зрозуміти: «Відповідальність підприємця не закінчується на навантажувальній рампі!».

Тільки в однієї з компаній з доставки посилок, що мала 48 порушень відповідно до ASVG, накопичилася податкова заборгованість плюс судові витрати у розмірі 358 000 євро, які не потрапили на рахунок республіки.

Це змусило фінансову службу нанести масштабний удар. На підставі отриманих даних про те, що всі водії компаній регулярно зустрічаються на стоянці біля розподільчого центру Amazon, щоб потім поїхати на склад і завантажити посилки, там їх і накрили. В результаті 26 фургонів і невеликих вантажівок, деякі з яких були новими, були конфісковані і вивезені уповноваженою компанією. Влада реалізує автомобілі, щоб погасити заборгованість по податках, поки тривають судові розгляди.

Крім того, самої Amazon була передана так звана компенсація вимог, так що всі вимоги, які все ще існують до онлайн-гіганту, автоматично передавалися в австрійську податкову інспекцію.

Міністр фінансів Гернот Блюмель так сказав про рішучий крок податківців: «Великі інтернет-компанії, зокрема, отримують вигоду від коронавірусної кризи, і ми вимагаємо від них відповідальності в боротьбі за справедливу конкуренцію. Непорядні бізнесмени не повинні отримувати переваги перед чесними, законослухняними підприємцями ».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України