Духовне

Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську започатковує стипендії для випускників інтернатів

Мальтійська служба допомоги в Івано-Франківську започатковує стипендію Святого Миколая для випускників інтернатів. Про це повідомляють на сторінці Мальтійської служби у Facebook, пише Суспільне Карпати.

Зокрема, до кінця навчального року за успіхи у навчанні та особливі спортивні чи мистецькі досягнення оберуть вісьмох кращих випускників. Їм з вересня 2021 року до червня 2022 року щомісяця виплачуватимуть стипендію у розмірі тисячу гривень.

«Своєрідним патроном акції «Валіза в майбутнє» є Святий Миколай. Тому слідуючи принципам святого, який невтомно допомагає всім потребуючим, разом з валізою ми хочемо подарувати випускникам трошки дива, віри та надії на краще майбутнє», – йдеться у повідомленні.

Щоб долучитися до акції усі небайдужі можуть скласти грошову пожертву в офісі Мальтійської служби допомоги в Івано-Франківську на вулиці Лесі Українки, 1 або на банківську карту.

За зібрані кошти Мальтійська Служба Допомоги створить стипендійний фонд для випускників.

Нагадаємо, випускникам шкіл-інтернатів вручають «валізи в майбутнє» – це благодійний проєкт Мальтійської служби допомоги, який має на меті забезпечити випускників речами першої необхідності у самостійному дорослому житті за межами інтернату.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України