Війна РФ проти України

ВМС України замовили мобільний КПП для пункту базування патрульний катерів типу Island

Катери «Старобільськ» (Р191) та Слов’янськ (P190) типу Island. Фото: Думская

Військово-морські сили ЗС України купують мобільний контрольно-пропускний пункт для бази розміщення патрульних катерів “Айленд”.

Зараз у системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендер, що був оприлюднений 28 травня, на постачання збірно-розбірної конструкції спеціального призначення “Контрольно-пропускний пост”, для пункту базування патрульних катерів “Айленд”.

Очікувана вартість контрольно-пропускного посту, складає 80 000 гривень та у процесі торгів може бути зменшена. Строк завершення постачання передбачається на 1 листопада 2021 року.

Нагадуємо, що зараз у ВМС триває робота щодо створення нового пункту базування для розміщення майбутнього дивізіону патрульних катерів типу Island.

ВМС України замовили мобільний КПП для пункту базування патрульний катерів типу Island

Патрульний катер ВМСУ типу Island Р191 “Старобільськ”

На Одещині, ВМС ЗС України отримали власний пункт базування у порту «Південний».

Наприкінці 2019-го року для потреб ВМС ЗС України було передано земельну ділянку розміром у 2,4 гектара в мікрорайоні 1/7 у місті Южний.

Територія причалу раніше використовувалась Українським науковим центром екології моря для базування його суден – «Володимир Паршин» та «Екоконтроль» (на головному фото флот УкрНЦЕМ за часів наявності в його складі «Эрнст Кренкель» або «Севастополь-1», які утилізували у 2009 році).

ВМС України замовили мобільний КПП для пункту базування патрульний катерів типу Island

Плавучий причай ПЖ-61У у пункті базування ВМС ЗС України в порту «Південний» Фото: ДК «Укроборонпром»

В майбутньому у самому порту планується розміщення плавучого причалу типу ПЖ-61У або аналога для базування патрульних катерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України