Новини з Австрії

В Австрії перша федеральна земля вперше зафіксувала відсутність нових випадків коронавіруса

Вперше з серпня 2020 року з Бургенланду (Австрія) не повідомили в п’ятницю федеральній антикризовій команді про нові захворювання. 7-денна захворюваність – 15.

Глава землі Ханс Петер Доскоціль, схоже, успішно вивів Бургенланд з пандемії. Майже всю весну кількість нових випадків інфікування в Бургенланді постійно перевищувало середній рівень по Австрії. Ще до «східної ізоляції» 1 квітня число захворілих людей почало скорочуватися. На відміну від Відня і Нижньої Австрії через це заходи більше не продовжувалися.

Слідом за цим пішла різка критика – частково також і від його ж партії. Лідер партії Памела Ренді-Вагнер повідомила керівнику Бургенланда, що він йде на занадто великий ризик. Але врешті-решт, Бургенланд став першою землею, яка досягла жовто-зеленого кольору на світлофорі Corona.

Тепер ось наступне досягнення: в п’ятницю, 4 червня вперше федеральна земля Австрії повідомила про відсутність нових випадків зараження вірусом корони. Таким чином, число активних випадків становить 82, а 7-денна захворюваність становить 14,9 і тепер, ймовірно, буде знижуватися ще більше. У Йеннерсдорфі і Русті навіть нуль захворюваності. У самій східній федеральній землі зайнято всього сім ліжок інтенсивної терапії, 28 з них вільні.

«Гарячою точкою» землі в даний час є Маттерсбург з захворюваністю 22,5. 121 000 жителів Бургенланда отримали свою першу дозу вакцини, 52 000 – вже обидві.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України