Авторські статті

Владі не вистачає резервів – податкова міліція отримала зброю

Народна Рада має у своєму розпорядженні інформацію про озброєння працівників податкової міліції, який є структурним підрозділом Міністерства зборів і доходів, особистою зброєю – пістолетами та іншими спецзасобами.

Такі кроки є свідченням зростаючої агонії режиму Януковича. Багато хто з представників силових структур відмовляється виконувати злочинні накази або фактично саботують їх виконання. Ніхто не має бажання захищати владу, яка воює проти власного народу. Тому у режиму розпочалися судоми, і він намагається віднайти будь-які можливі резерви для свого захисту.

Наголошуємо, що податкова міліція не підпорядковується Міністерству внутрішніх справ і не може використовуватися для протидії масовим мирним акціям. Народна Рада закликає керівництво і службовців Міністерства доходів і зборів діяти в рамках законодавства України і не брати участь у репресіях проти власного народу.

Судячи з усього, найближчим часом варто очікувати спроб озброєння режимом Януковича лісників, рибінспекторів та залізничників.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України