Авторські статті

Кличко та Фюле поїхали до Оболонського райсуду Києва

Лідер партії “УДАР” Віталій Кличко разом з Єврокомісаром Штефаном Фюле поїхали до Оболонського райсуду Києва, де розглядаються справи щодо обрання запобіжних заходів відносно затриманих активістів Майдану та Автомайдану.

В суді з самого початку судових засідань перебувають депутати від “УДАРу”. Всього розглядається 19 справ і по низці з них вже ухвалені рішення. Попри обіцянки Януковича лідерам опозиції випустити затриманих активістів та не чинити відносно них репресій, суд ухвалює рішення про їх арешт. Зокрема, відносно деяких активістів ухвалено рішення про арешт на 2 місяці, а відносно інших – домашній арешт. Відносно деяких активістів поки що не винесені рішення і суд продовжує засідання.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.