Авторські статті

Координація наших дій, концентрація зусиль та українська звитяга!

Від сьогодні українці перейшли до тотального спротиву. Сталося те, про що ми говорили впродовж останнього часу. Для того, аби перемогти, не достатньо боротьби лише в Києві. До того часу, доки спротиву не буде в усіх куточках України, нам буде дуже складно подолати цей українофобський режим. Але рано чи пізно ми будемо його судити. Тим паче, що наші органи народної влади вже діють – відбувся процес її легітимізації. Про це під час виступу на Майдані Незалежнсоти заявив Голова Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок увечері 24 січня 2014 року.

“Згідно з волею громади, було утворено Народну Раду України. Народна Рада – це справді легітимний орган законодавчої влади в державі. На відміну від тих, які повністю втратили легітимність в очах громади”, – наголосив очільник українських націоналістів на початку свого виступу перед активістами Майдану.

Олег Тягнибок ознайомив громадськість із основними рішеннями, які ухвалила Народна Рада протягом останнього дня. Зокрема, націоналіст розповів про позачергові заходи щодо захисту прав та свобод громадян України та забезпечення громадського порядку в державі.

За словами лідера “Свободи”, Народна Рада України вирішила: рекомендувати громадянам об’єднуватися в загони самооборони в усіх населених пунктах; створити всеукраїнський координаційний центр народної самооборони; створити координаційні центри народної самооборони у всіх регіонах України; визначити метою створення народної самооборони захист свого життя та здоров’я инших громадян від протиправних зазіхань, забезпечення громадського порядку. Процес створення загонів народної самооборони відбувається в рамках українського законодавства та не підміняє поняття функціювання правоохоронних органів Окрім того, Олег Тягнибок повідомив, що Народна Рада України постановила рекомендувати депутатам місцевих рад від опозиційних партій створювати народні ради по усій державі.

“Цей процес почав активно поширюватися в усій Україні. Ми вирішили рекомендувати вже створеним народним радам утворити народні виконавчі комітети. На них покласти зобов’язання забезпечити безпеку людей, створення муніципальної міліції та загонів самооборони. Відсьогодні українці перейшли до тотального спротиву. Сталося те, про що ми говорили впродовж останнього часу. Для того, аби перемогти, не достатньо боротьби лише в Києві. До того часу, доки спротиву не буде в усіх куточках України, нам буде дуже складно подолати цей українофобський режим. Але рано чи пізно ми його будемо судити. Тим паче, що наші органи народної влади вже діють – відбувся процес її легітимізації”, – зауважив Голова ВО “Свобода”.

Лідер українських націоналістів підкреслив, що сьогодні в багатьох областях України активні громадяни зайняли приміщення обласних адміністрацій, де розпочався активний процес перебирання влади у свої руки. Протягом дня патріоти блокують ОДА в Полтаві, Січеславі, Житомирі, Сумах.

“Ці дії є, зокрема, й тим, що відволікатиме увагу влади від подій, які відбуваються в столиці. Їм не вистачить “Беркута”, силовиків, їм не вистачить каральних органів”, – наголосив Олег Тягнибок.

За його словами, зараз є інформація, що деякі депутати від Партії регіонів здають мандати та переходять на сторону народу. Заяву про вихід із ПР підписав і народний депутат Ярослав Сухий.

“Ця влада сиплеться, як колос на глиняних ногах. Їхні розмови про могутність – брехня. Це агонічні крики. Маємо продовжувати тиск – і досягнемо результатів!” – заявив лідер “Свободи”.

Також Олег Тягнибок розповів громаді про зустріч лідерів опозиції з еврокомісаром Штефаном Фюле, а також послом США Джефрі Паєтом. Лідер ВО “Свобода” запевнив, що міжнародне співтовариство нині підтримує Україну та стоїть на боці мітингувальнків. “Ми вже на порозі застосування економічних санкцій до представників української влади”, – повідомив очільник націоналістів.

Наостанок Голова ВО “Свобода” закликав українців до більш активного запису до загонів самооборони. Зголоситися до них можна безпосередньо на Майдані, в Київраді або Палаці Свободи (колишній Жовтневий).

“Маємо гуртуватися і зміцнювати нашу дисципліну. Вірю, що пліч-о-пліч дотиснемо цю банду. Ми ні на йоту не будемо поступатися нашими вимогами – ця банда має піти геть! Тому – координація наших дій, концентрація зусиль та українська звитяга!” – наголосив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

 1. ПРОКЛЯТТЯ РЕГІОНАЛАМ

  Перша кров на руки впала
  Кожного регіонала.
  Кров безвинного вірмена,
  Що застрелений за мене.

  І за мене, і за тебе
  Хлопець той пішов на небо…
  Україна застогнала:
  Прокляни регіонала!

  Банда вбивць і лиходіїв
  Осквернила древній Київ,
  І постали брат на брата,
  І нема кінця розбрату.

  І мовчить Верховна Рада…
  Хто тепер державна влада?
  Президент? Нема довіри!
  Бо регіонали – звіри!

  «Беркут» за криваві гроші
  Службу їм несе хорошу,
  За наказом в нас стріляє,
  На замовлення вбиває.

  Роздягнули козака,
  Й лупцювали голяка.
  «Беркут» прощення не має –
  Хай прокляття їх здолає!

  Бо вже ненависть по вінця,
  Довели нас, українців,
  Поки правда не настала –
  Прокляни регіонала!

  Побратими українці!
  Ще на президента-вбивцю,
  Суд чекає свого часу –
  Хай так буде цього разу!

  Досить потайки боятись,
  Досить в стороні ховатись,
  Україна вже повстала:
  Геть жени регіонала!

  Янукович, беркутівці і всі регіонали
  по списку партії регіонів – партії вбивць,
  БУДЬТЕ ВИ НАЗАВЖДИ ПРОКЛЯТІ !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.