Авторські статті

Влада вже почала хитатися, і Майдан має її дотиснути

Перерва в роботі парламенту триватиме аж до 4 лютого. Саме тому боротьба має продовжуватися. Адже не було виконано вимог Майдану. Зараз можна говорити лише про відставку уряду Азарова-Табачніка-Захарченка. Але цього є недостатньо. Є багато инших вимог, які повинна виконати влада для того, аби наша боротьба під гаслом “Разом – до перемоги!” була зреалізованою. Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу на Майдані Незалежности увечері 29 січня 2014 року.

“Влада вже почала хитатися. Про відсутність міцности і єдности в середовищі Парті регіонів свідчить сьогоднішній приїзд президента в парламент. І я переконаний, що ми, ведучи нашу боротьбу хоч і в несприятливих умовах, мусимо перемогти. Ми продовжуємо боротьбу. Ми далі тиснутимемо владу, адже просто зобов’язані подолати режим диктатури”, – наголосив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України