Влада вже почала хитатися, і Майдан має її дотиснути

Перерва в роботі парламенту триватиме аж до 4 лютого. Саме тому боротьба має продовжуватися. Адже не було виконано вимог Майдану. Зараз можна говорити лише про відставку уряду Азарова-Табачніка-Захарченка. Але цього є недостатньо. Є багато инших вимог, які повинна виконати влада для того, аби наша боротьба під гаслом “Разом – до перемоги!” була зреалізованою. Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок під час виступу на Майдані Незалежности увечері 29 січня 2014 року.

“Влада вже почала хитатися. Про відсутність міцности і єдности в середовищі Парті регіонів свідчить сьогоднішній приїзд президента в парламент. І я переконаний, що ми, ведучи нашу боротьбу хоч і в несприятливих умовах, мусимо перемогти. Ми продовжуємо боротьбу. Ми далі тиснутимемо владу, адже просто зобов’язані подолати режим диктатури”, – наголосив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh