Авторські статті

Сьогодні вночі до однієї з лікарень Києва з Грушевського були доставлені два активісти з вогнепальними пораненнями

Сьогодні вночі до однієї з лікарень Києва з вулиці Грушевського були доставлені два активісти з вогнепальними пораненнями. Про це повідомив депутат Київради VI скликання від «УДАРу» Олексій Давиденко.

За його словами, ця інформація надійшла до партії «УДАР» з достовірних джерел. За словами Давиденка, до 17 лікарні Києва на Лабораторному провулку були доставлені молодий хлопець та чоловік старшого віку. «Люди були офіційно госпіталізовані та їм була надана медична допомога», – сказав Давиденко.

Він наголосив, що влада вдається до чергової провокації, щоб знову загострити ситуацію в Києві. «З одного боку влада каже, що проводить переговори про мирне врегулювання ситуації, а з іншого – відбувається відстріл мітингувальників. Ми вимагаємо від силовиків припинити застосовувати зброю проти людей, в той час як всі сторони намагаються знайти вихід з конфлікту», – сказав Олексій Давиденко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України