Авторські статті

Усі відчувають, як змінюється атмосфера: «регіонали» сумніваються, а у людей зникає страх

Люди відчувають, що в країні почалися зміни. Навіть депутати від Партії регіонів почали вагатися, підтримувати їм рішення, які спускаються, чи ні. Про це заявив лідер «УДАРу» Віталій Кличко під час виступу зі сцени Майдану.

«Люди бачать: змінюється атмосфера. У людей інший дух, бо вони знають, за що вони борються. І навіть «регіонали» уже не впевнені, чи бути їм у фракції, чи ні, чи підтримувати їм цю владу, чи ні. Спілкуючись із ними, ми відчуваємо це. І влада нервує і хитається. Навіть президент сам приїхав до Верховної Ради переконувати і залякувати депутатів. Їм все складніше тримати контроль», – відзначив Кличко.

Разом з тим, у людей зникає відчуття страху перед владою, вважає Кличко. «Ми не одні. Люди, не зважаючи на залякування влади, вийшли в багатьох міста, навіть у Донецьку. Вони уже не мають страху і знають, що борються за країну та своє майбутнє. І ми переможемо, – заявив політик.- Сьогодняшня ситуація нагадує фільми про концентраційні табори з тисячами ув’язнених і кількома озброєними охоронцями. Насправді, люди могли б їх змести, але бояться. Нам потрібно, щоб цього страху у нас не було. Але для цього треба відчувати підтримку і лікоть друга. Ти повинен відчувати, що борешся за правду і майбутнє. Ти знаєш, що за правду можеш життя віддати. А ті, хто просто заробляють гроші, життя за це віддавати не будуть», – підкреслив Віталій Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.