Влада постійно вигадує нові витівки, щоби прибрати народ з Майдану

Ми знаємо, що Янукович досі не підписав закону про припинення кримінальних переслідувань усіх учасників Революції Гідности, який днями було ухвалено в парламенті. Тому вимагаємо від Януковича, щоби він підписав цей документ.

“Влада постійно вигадує нові витівки, аби витурити протестувальників з Майдану Незалежности. Спочатку режим Януковича робив це силами внутрішніх військ і “Беркута”, а вчора додумався до нової геніяльної ідеї: прислати сюди “тітушків” і запросити киян, щоб ті… розчистили центр Києва. У результаті Майдан вийшов їм назустріч. Кияни самі стали на захист барикад”, – розповів 21 грудня 2013 року під час виступу на Майдані Незалежности народний депутат України свободівець Ігор Сабій, який разом з активістами вранці перебував на барикадах біля Київської міської ради.

Народний депутат розповів, що мешканці столиці, які прийшли захистити барикади, тримали в руках плакати “Ми – кияни!”, “Я – киянка!”. Це є підтвердженням того, що і Київ, і вся Україна підтримують вимоги Майдану. “На Бессарабську площу прийшло четверо нещасних з транспарантами “Долой бєспредєл Євромайдана” і п’ять міліціянтів, які їх охороняли – на тому їхня провокація завершилася. Сюди навіть побоялися прийти “тітушки”.

Режим розуміє, що Майдан сильний духом і нікому не вдасться нас подолати. У цьому наша сила і ми обов’язково переможемо. Завтра, 22 грудня 2013 року, на Майдані Незалежности відбудеться народне віче, на яке зійдеться вся Україна

Якщо він усвідомлює, що політичну кризу в Україні можна і потрібно усунути, то має підписати закон. Також громада чекає Указу Президента про відставку уряду. І має бути покарання для всіх тих злочинців у погонах, які били мирних протестувальників, які дозволили собі перевищити повноваження.

Дехто з тих офіцерів навіть вихваляється, як вони розганяли мирних активістів – молодь, студентів, старших людей, жінок. Непотрібний в Україні такий спецпдрозділ. Саме тому ми виступили ініціяторами, щоби на шоломах бійців спецпідрозділу “Беркут” був серійний номер, а на нашивках – персональні номери. А то зараз, виявляється, вони не можуть знайти винних. Якщо ми маємо такий спецпідрозділ, який розганяє людей та застосовує силу, доцільно було би розпустити “Беркут” і на його основі створити зовсім инший – не тільки сильний, а й патріотичний підрозділ, який би відстоював інтереси держави, який би захищав свій народ.

Ця влада думає, що зажене нас у тривале протистояння. Були приклади в инших державах, коли люди, яких влада дістала, виходили протестувати й перемагали. І ми обов’язково переможемо. Бо за нами – правда, за нами – гідність, бо ми є нацією, яка достойна бути господарем на своїй землі. Тому не зважаймо на те, що вони продовжують репресії. Ми захистимо кожного. Ми будемо стояти пліч-о-пліч. Бо инакше не може бути. Завтра запрошую всіх українців прийти о 12 год. на Майдан і підтримати нашу Революцію Гідності!

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

 

Comments

0 comments

2 коментарі

  1. Люди со всех регионов Украины едут добровольно, по зову сердца, потому что хотят перемен, потому что хотят жить в лучшей стране, где нет насилия и коррупции. В стране без диктаторов. Народ Украины не хочет, чтоб на них смотрели, как на людей второго сорта, народ хочет, чтоб нашу страну считали равной, европейской державой, а не феодальной страной, где под покровом ночи “Беркут” делает набеги на мирных граждан. Народ едет на Евромайдан за равные возможности для своих детей, за справедливое правосудие, за будущее своей страны!!!

  2. Такая пламенная речь, но как всегда заканчивается попрошайством. Что же это за активисты, у которых нет денег на дорогу в Киев? Да и нечего сюда переться, и так загадили всю столицу. Пусть у себя “в файному мисти” митингуют.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh