В Україні є глибокий цивілізаційний конфлікт – між азійською деспотичною владою та волелюбною европейською нацією

“Ключова суть конфлікту, що відбувається в Україні, це конфлікт не між Сходом і Заходом, не протистояння між ідеологічно різними політичними силами, а цивілізаційний конфлікт між режимом Януковича, який будує в державі азійсько-деспотичну форму правління зі сталінськими репресіями, та волелюбною европейською нацією”, – заявив 21 грудня 2013 року в Броварах на вічі на підтримку київського Майдану народний депутат України, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк.

Свободівець зазначив: понад 3 роки режим Януковича насаджує в Україні азійську, неосталіністську форму правління, коли в обмін на нібито певні соціяльні гарантії громадян позбавляють права на мирні зібрання, свободу висловлення політичних поглядів, зрештою, на власну гідність. “Події на Майдані – це відповідь української нації спробам режиму побудувати азійсько-деспотичну державу в Україні. Ці події засвідчили усьому світу, що українці є европейською нацією, рівною серед сім’ї европейських народів. Натомість влада в Україні і далі продовжує послуговуватися практиками, неприйнятними для Европи, такими як політичні репресії та инші форми боротьби проти громадян.

Уже весь світ охрестив події, що розгортаються в Україні, Революцією Гідности. Люди вийшли на майдани не за підвищення зарплат, не за пенсії, не за комунальні субсидії, а за гідність, европейські принципи, за право бути вільною людиною на своїй землі, відстоювати власні погляди.

Уже понад місяць в Україні тривають протести, а влада не зробила жодного руху, щоби почути свою націю. Учора Янукович не прийшов на круглий стіл, який ініціював екс-президент України Леонід Кравчук. Учора Янукович не підписав закон, відповідно до якого забороняється переслідувати учасників масових зібрань. Це свідчить про одне – нинішній режим не розуміє тих глибоких процесів, які відбуваються в українському суспільстві, і він приречений зазнати поразки. Зрештою, міжнародною нормою, записаною у Конвенції з прав людини, є положення про те, що якщо нація не має инших можливостей захистити свою гідність, вона має правло на повстання. І той процес, що відбувається на Майдані Незалежности, – це процес новітнього покозачення України”.

Депутат-свободівець назвав неприйнятним відродження новітніх форм закріпачення, коли, наприклад, у Броварах працівників комунальних підприємств масово виганяють на так званий “антиМайдан”, який самі люди охрестили “Гулагом Януковича” у Маріїнському парку. Погрожуючи звільненням з роботи та иншими формами репресій, влада примушує людей виходити на підтримку принципів, яких вони не поділяють. “З иншого боку, сотні людей, які, попри несприятливі погодні умови, вийшли у Броварах підтримати як фінансово, так і організаційно Майдан у Києві, засвідчують на ділі, що незалежно від того, де живуть українці, чи на Правобережжі, чи на Лівобережжі, як у Броварах, – усі вони підтримують европейський курс України і право українців бути в сім’ї рівноправних европейських націй”, – зазначив Юрій Сиротюк.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh