Сьогодні протистояти всьому цьому може тільки український націоналізм

Нині багато чиновників, особливо із заходу України, яких примушують їхати на антимайдан, пишуть заяви на звільнення, тому що вони не хочуть іти проти власного народу. І тому ми маємо продовжувати нашу боротьбу.

До речі, декілька років тому, під час Помаранчевої революції, люди, які працювали на владу, не дуже поспішали писати заяви на звільнення.

Вони чекали до останнього, але нині і тут в Києві, і на місцях для українців має бути великим соромом прислуговувати цьому режиму. Повинні розуміти, що українці мають бути господарями на своїй землі, а не служити режиму диктатора.

Люди мають знати, що служити банді є просто небезпечно. Ви запитайте у своїх бабусь-дідусів чи прочитайте в книжках, як колись було. Якщо в селі з’являвся якийсь негідник, який компрометував сільську громаду, – громада повністю чинила такий собі бойкот тій людині: з ним не віталися, не пускали до церкви. Ця людина розуміла, що не може жити без громади, і тоді або каялася і приповзала на колінах до громади, або відходила від громади та йшла геть. Нам із вами необхідно зробити такий самий морально-психологічний тиск на всіх, хто прислужує цьому злочинному режимові. Адже цей режим принижує українців, обкрадає їх, узурпував усю владу в державі – законодавчу, виконавчу і судову. Цей режим не слухає чує народу!

Сьогодні протистояти всьому цьому може тільки те, що єдине протистояло русифікації, коляборанству демократів та соціалістів, залізним німецьким колонам і страшній російській навалі, єдине світле, що породила Україна в XX столітті, гідність нації – український націоналізм.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

One comment

 1. Странник

  Украинские рогули ни на что не способны. Рогули они есть рогули.
  Украинских националистов нет и быть не может. Свобода – это жидовское кубло, которое и было создано жидами и финансируется ими же.
  Сбор средств напоминает тех бомжей, которые ходят в переходах и метро и просят на билет деньги.
  К рогулям это подходит:”Мы не местные, подайте на билетик!”
  Рогули западянские, вы не местные, поэтому майданы в вашем городе Лемберг собирайте и оставьте в покое Киевскую Русь, вы к ней никакого отношения не имеете.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh