Авторські статті

Сьогодні протистояти всьому цьому може тільки український націоналізм

Нині багато чиновників, особливо із заходу України, яких примушують їхати на антимайдан, пишуть заяви на звільнення, тому що вони не хочуть іти проти власного народу. І тому ми маємо продовжувати нашу боротьбу.

До речі, декілька років тому, під час Помаранчевої революції, люди, які працювали на владу, не дуже поспішали писати заяви на звільнення.

Вони чекали до останнього, але нині і тут в Києві, і на місцях для українців має бути великим соромом прислуговувати цьому режиму. Повинні розуміти, що українці мають бути господарями на своїй землі, а не служити режиму диктатора.

Люди мають знати, що служити банді є просто небезпечно. Ви запитайте у своїх бабусь-дідусів чи прочитайте в книжках, як колись було. Якщо в селі з’являвся якийсь негідник, який компрометував сільську громаду, – громада повністю чинила такий собі бойкот тій людині: з ним не віталися, не пускали до церкви. Ця людина розуміла, що не може жити без громади, і тоді або каялася і приповзала на колінах до громади, або відходила від громади та йшла геть. Нам із вами необхідно зробити такий самий морально-психологічний тиск на всіх, хто прислужує цьому злочинному режимові. Адже цей режим принижує українців, обкрадає їх, узурпував усю владу в державі – законодавчу, виконавчу і судову. Цей режим не слухає чує народу!

Сьогодні протистояти всьому цьому може тільки те, що єдине протистояло русифікації, коляборанству демократів та соціалістів, залізним німецьким колонам і страшній російській навалі, єдине світле, що породила Україна в XX столітті, гідність нації – український націоналізм.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України