Авторські статті

Влада намагається зробити з Булатова злочинця, тим самим провокуючи посилення напруги у суспільстві

Міліція, продовжуючи переслідування активістів Майдану та Автомайдану, провокує до нового витку ескалації конфлікту та зростання напруги в суспільстві. Замість того, щоб шукати винних у зникненні та катуванні одного з лідерів Автомайдану Дмитра Булатова, міліція намагається зробити злочинця з нього та звинувачує у нібито організації масових заворушень, – заявляють в партії «УДАР».

В партії нагадали, що МВС сьогодні виступило з ганебною заявою, в якій обурюється, що Булатов після свого звільнення одразу зателефонував своїм друзям, а не до міліції. «Однак, знаючи методи роботи міліціянтів, не виключено, що Дмитро замість того, щоб опинитися на лікарняному ліжку, міг потрапити одразу до міліцейського відділку», – наголошують в «УДАРі». Крім того, додали в партії, в міліції одразу ж заявили, що забезпечили Булатову охорону. «Але вже за декілька годин ця «охорона» де-факто перетворилася на конвой», – йдеться в заяві.

Лідер «УДАРу» Віталій Кличко наголосив, що звертався до Генпрокурора з вимогою об’єктивно та всебічно розслідувати зникнення Дмитра Булатова. Водночас, додав він, правоохоронці протягом тижня не зробили жодних реальних кроків для пошуку зниклого активіста. «Натомість міліції вистачило декілька годин для того, щоб вигадати звинувачення для людини, яка зазнала жорстоких катувань через свою активну громадянську позицію у боротьбі з режимом Януковича», – сказав Віталій Кличко, який прибув в клініку «Борис».

«Влада дійшла до найвищого ступеню цинізму. Замість того, щоб виконувати свої безпосередні функції із захисту громадян, подібним переслідуванням активістів міліція вкотре довела, що є каральним та репресивним органом. Ми вимагаємо припинити такі безчинства», – заявив Віталій Кличко.

Лідер “УДАРу” наголосив, що влада замість того, щоб дійсно амністувати тих активістів, які раніше були затримані та заарештовані, бере в заручники нових. «Сьогодні режим Януковича вже навіть не приховує, що, по суті, не збирається припиняти війну, яку оголосив власному народу», – додав Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України