Авторські статті

Не всі битви можна виграти

Не всі битви можна виграти. Але часом варто починати бій не за перемогу, а за гідність. І вступивши на шлях такої відчайдушної боротьби, програти вже неможливо. І зараз, у Революцію Гідності, у момент історичного пробудження Української Нації, цей урок набуває нового, полум’яного значення.

Так виходить, що для того, щоб зробити людину щасливою, треба відібрати у неї все, а потім повернути половину. Зараз це дуже підходить під ситуацію в Україні. Більшість радіє, хоча немає чому радіти.

“Викрадення сотень активістів, катування, нелюдські знущання з них та жодної реакції провладних органів – прокуратури, міліції та спецслужб – свідчить про те, що діяльність так званих ескадронів смерти покликана тероризувати, залякувати, катувати та фізично знищувати учасників Революції Гідности, лідерів опозиції та опозиційних і громадських діячів. Дії цих ескадронів смерти координують вищі очільники влади. Очевидно, що без особистої участи та технічної допомоги міністра внутрішніх справ Захарченка, очільників правоохоронних органів на місцях, без покривання прокуратури неможливо собі уявити, щоб в Україні безкарно діяли бандитські угрупування, які катують людей.

Показовою є остання справа щодо викрадення лідера Автомайдану Дмитра Булатова. Вона демонструє те, що відбувається у широких масштабах по всій країні. Адже в тому самому Бориспільському районі біля Києва, у селі Вишеньки, нещодавно знайшли викраденого Ігоря Луценка та вже мертвого львів’янина Юрія Вербицького. Жодних оперативно-розшукових заходів, жодних заходів із виявлення терористичного угрупування з числа так званих ескадронів смерти, які виловлюють і викрадають людей, влада не вчинила. Скільки людей ще необхідно викрасти, щоби влада нарешті почала адекватно діяти?

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України