Авторські статті

Міліція оголосила війну журналістам: “Не підходьте, бо всіх покладемо!”

25 січня 2014 року бійці внутрішніх військ здійснили брутальний напад на журналіста всеукраїнського радіо “Голос свободи” Мирослава Мислу. Під час нападу до журналіста застосовували фізичну силу та моральний тиск, погрози. Окрім того, військовики попросили Мирослава передати всім иншим журналістам, які висвітлюють події на Майдані, аби ті навіть не насмілювалися підходити близько до міліціянтів та всіх спецпризначенців, мовляв все одно “їх всіх покладуть”. Про це у Прес-центрі Штабу національного спротиву розповів журналіст Мирослав Мисла, а також народний депутат України від ВО “Свобода” Ігор Швайка.

Як розповів Мирослав, його зупинили на вулиці Інститутській поблизу перехрестя з вул. Липською, де підходи до урядового кварталу перекрито військовими вантажівками та загонами бійців внутрішніх військ та “Беркута”. Спочатку це було четверо бійців внутрішніх військ – 3 сержанти та один старший лейтенант. Вони намагалися звинувачувати журналіста в тому, що він нібито є організатором заворушень на вул.Грушевського. У відповідь на аргументи Мирослава, який повертався зі зйомок пікетування Генеральної прокуратури, що він є журналістом і здійснював свої безпосередні професійні обов’язки, були аргументи фізичної сили. Його били берцями із металевими вставками по ногах, били в корпус, а також головою в стіну, але не чіпаючи обличчя.

У Мирослава Мисли відібрали посвідку журналіста та порвали її, сказавши, що це не документ і не посвідчення. Окрім того, в журналіста забрали картку пам’яти з відеокамери та мобільний телефон.

Під час утримування журналіста на вул.Інститутській один із військовиків вимагав від Мирослава зняти рукавиці та взяти в руки коктейль Молотова, який бійці внутрішніх військ мали при собі. Окрім того, вони погрожували хлопцеві, що обіллють його одяг бензином та віддадуть на експертизу. Самого ж Мирослава погрожували роздягнути та скупати в Дніпрі, як, за словами бійців внутрішніх військ, вони вже зробили не з одним молодим хлопцем перед тим, як відправити в райвідділки міліції і СІЗО.

Тоді, як на Мирослава здійснили напад, у нього випав із рук телефон, який безслідно зник у кишенях одного з нападників. На прохання хлопця зателефонувати народному депутатові Ігореві Швайці для того, аби він підтвердив особу журналіста, бійці сказали хлопцеві, що ніякі народні депутати йому не допоможуть.

Ба більше, бандити в погонах погрожували не лише журналістові, на якого здійснили напад. Бійці “попрохали” Мирослава передати колегам, які працюють на Майдані, навіть не підходити до них, адже вони “всіх покладуть”. Самого хлопця чудом відпустили.

Нині він разом із народним депутатом-свободівцем Ігорем Швайкою викликали наряд міліцію та пішли на місце події, аби з’ясувати причини затримання та нападу на журналіста.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Ментов арестовать и судить, неподсудных лишить всех привилегий, и направить в определенное место работы на гражданской работе под ежедневный 10 летний контроль.

  2. З бюро CDU (Християнсько-демократичний союз, партія А.Меркель) просять підтверджені інформації про насильство в Україні, бажано з фото – німецькою мовою на адресу: Peter.tauber@cdu.de “скидайте прошу вас всю важливу інфу про трупи , самі страшні фото які знайдете та підтверджуйте словами- напряму з Києва без цензури” Журналісти, оператори, фотографи, давайте завалимо цей мейл партії Меркель інформацією. Активно! Не мовчіть!!! І поширюйте серед тих, хто має ці факти!

  3. какой пипец твориться.. те менты что в верхушке… они на оборот за то чтобы победить этот беспредел.. а те кто внизу….шавки.. еще дергаются и угрожают..шок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.