Авторські статті

Влада досі не покарала жодного злочинця в погонах, на чиїх руках кров невинних людей

75 днів тому, коли починався Майдан, на вулицю виходили люди, які апелювали до влади з вимогою евроінтеграції України. Тоді цей протест – це був ультиматум до Януковича із вимогою підписати Угоду у Вільнюсі. Це був протест проти недолугої політику уряду на чолі з Азаровим, який не зміг підготувати документів для вступу України до европейських структур. Пізніше, після кривавого розгону студентів, після кривавого побиття старших людей, зокрема жінок, після того, як “Беркут” втопив Майдан у крові, акції почали набувати зовсім иншого характеру. На цьому під час виступу на Майдані увечері 1 лютого 2014 року наголосив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок.

Голова ВО “Свобода” підкреслив, що нині в Майдану утворилося два пакети вимог: “Перший пакет – це початкові вимоги, з якими найперше вийшов Майдан і які досі не є зреалізованими. До другого ж належать вимоги, які з’являлися як наслідок недолугої бандитської політики влади, яка не хотіла слухати народ, яка розмовляла з людьми мовою сили, яка не дослухалася до того, чого вимагав Майдан і про що говорили по всій території держави українці-патріоти, які потребували зміни системи вади, запровадження нової Конституції, які потребували справедливости”.

Також Олег Тягнибок розповів присутнім активістам про те, що влада, здійснюючи масштабні переслідування людей по всій Україні, зводить наклеп на майданівців та звинувачує їх у буцімто викраденні та катуванні міліціянтів. Ба більше, упродовж двох місяців не було покарано жодного злочинця, який є причетним до кривавого розгону Майдану, до жорстоких побиттів активістів.

“Зараз ми щодня отримуємо повідомлення про арешти наших патріотів, про затримання мітингувальників, отримуємо відомості про те, що не знайдено зниклих безвісти, яких нині є 29, отримуємо щораз більше повідомлень про побиття журналістів та створення проблем для перешкоджання їхній діяльності. Окрім того, надходить інформація з лікарняних закладів про те, які травми і понівечення отримали протестувальники. Зрештою, ніщо не можна оправдати тими смертями, які були тут на Майдані – в центрі української столиці. Ми маємо пам’ятати цих людей і, низько схиляючи голови, молитися за спасіння їхніх душ.

Кожного разу правоохоронні органи, прокуратура, СБУ починають плодити заяви, розказувати про те, якими порушниками законодавства є майданівці, учасники Революції Гідности, всі ті, хто по регіонах бореться проти бандитської влади, проти зухвалого антинародного режиму Януковича. Але жодного разу ми не почули про те, аби було притягнено до відповідальности “беркутівців”, бійців внутрішніх військ, аби було знайдено тих, хто викрадає людей, хто ночами під прикриттям міліції палить автівки, аби було арештовано “тітушків”, які б’ють людей, викрадають їх із лікарень. Нікого з бандитів і провокаторів не було заарештовано. Однак постійно як інформаційну атаку ми читаємо повідомлення про нібито страждання представників влади, перебування в страху їхніх сімей, про буцімто переслідування міліціянтів”, – зазначив очільник українських націоналістів.

Лідер “Свободи” наголосив: режим докладає максимум зусиль для того, аби скомпрометувати революціонерів гідности та оббрехати опозиційні сили. Водночас Олег Тягнибок закликав людей не піддаватися на провокації, які чинить режим, адже основна мета Януковича – розігнати Майдан. Народ же має добитися свого – перезавантаження влади і встановлення соціяльної та національної справедливости, відновлення гідности й честі.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.