Авторські статті

Компромісом для виходу з кризи в Україні може бути тільки перезавантаження влади. Бо хіба терор проти народу – це компроміс з ним?

Результатом переговорів з українською владою і шляхом виходу з політичної кризи в Україні повинне стати повне перезавантаження влади і перерозподіл владних повноважень в державі. Про це сказав журналістам на прес-конференції у Мюнхені лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Компромісом для виходу з кризи в Україні може бути тільки повне перезавантаження, зміна влади. Тема повернення до Конституції 2004-го року обговорювалася практично на усіх зустрічах, які у мене були на Мюнхенській конференції, – сказав Кличко. – І всі говорили, що це справді може бути одним з ефективних механізмів перезавантаження влади і перерозподілу владних повноважень в державі. Щоб не було так, як сьогодні: коли вся влада сконцентрована в руках однієї людини і тільки від неї залежить чи відійде Україна від того жаху, на межі якого опинилася. Тому хочу сказати: абсолютна влада – це і абсолютна відповідальність”, – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що влада тільки говорить про нібито компроміси, на які йде. І це бачить увесь світ.
“Хіба це компроміс, коли Булатова, що тільки вирвався з полону і з-під тортур, намагаються заарештувати в лікарні? Хіба це компроміс, коли залякують, хапають і судять активістів? Хіба це компроміс, коли зникають люди, містами безчинствують тітушки, горять машини? Хіба терор проти народу – це компроміс з ним? Тому ми розуміємо, що ця система, цей режим по-іншому діяти не можуть і не будуть. І тому вони мають піти”, – сказав Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України