Компромісом для виходу з кризи в Україні може бути тільки перезавантаження влади. Бо хіба терор проти народу – це компроміс з ним?

Результатом переговорів з українською владою і шляхом виходу з політичної кризи в Україні повинне стати повне перезавантаження влади і перерозподіл владних повноважень в державі. Про це сказав журналістам на прес-конференції у Мюнхені лідер “УДАРу” Віталій Кличко.

“Компромісом для виходу з кризи в Україні може бути тільки повне перезавантаження, зміна влади. Тема повернення до Конституції 2004-го року обговорювалася практично на усіх зустрічах, які у мене були на Мюнхенській конференції, – сказав Кличко. – І всі говорили, що це справді може бути одним з ефективних механізмів перезавантаження влади і перерозподілу владних повноважень в державі. Щоб не було так, як сьогодні: коли вся влада сконцентрована в руках однієї людини і тільки від неї залежить чи відійде Україна від того жаху, на межі якого опинилася. Тому хочу сказати: абсолютна влада – це і абсолютна відповідальність”, – наголосив Віталій Кличко.

Він підкреслив, що влада тільки говорить про нібито компроміси, на які йде. І це бачить увесь світ.
“Хіба це компроміс, коли Булатова, що тільки вирвався з полону і з-під тортур, намагаються заарештувати в лікарні? Хіба це компроміс, коли залякують, хапають і судять активістів? Хіба це компроміс, коли зникають люди, містами безчинствують тітушки, горять машини? Хіба терор проти народу – це компроміс з ним? Тому ми розуміємо, що ця система, цей режим по-іншому діяти не можуть і не будуть. І тому вони мають піти”, – сказав Кличко.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh