Авторські статті

Влада боїться жінок, які не бажають бути беззахисними

13 лютого 2014 року на допит до міліції викликають голову фракції Всеукраїнського об’єднання “Свобода” у Тернопільські облраді, активістку тернопільського Майдану Марію Чашку. Причиною виклику є “створення на території области непередбаченого законом воєнізованого формування”. Кримінальне правопорушення за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України, яке інкримінують активістці, передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.

“Ми вже неодноразово говорили людям, що нинішня влада боїться свого народу. Тепер бачимо, що вона боїться не лише неозброєних міцних чоловіків, а й остерігається жінок, які вчаться самозахисту та не бажають бути скривдженими, – зазначила Марія Чашка. – Позбавляючи людей права на самозахист, правоохоронні органи прислуговують диктатурі Януковича. Але всі ми добре знаємо, що це не народ порушує закони держави, а бандитський клан, що узурпував як законодавчі, так і виконавчі органи влади”.

Націоналістка пояснила для чого створений жіночий загін самооборони.

“Громада Тернопільщини готова захищатися від посягань на свою безпеку. Ми не маємо жодного незаконного воєнізованого формування! Є жіночий загін, який за потреби може захищатися й слідкувати за порядком в місті, а не влаштовувати якісь там терористичні акти, як це “ввижається” режимові та його бандитам. Правоохоронцям натомість треба займатися реальними злочинами: вбивствами, крадіжками та зґвалтуваннями, а не шукати правопорушників серед жіночої самооборони”, – заявила свободівка.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.