Авторські статті

Суди, прокуратура та міліція в Україні перетворилися на філіяли Партії регіонів

За умов панування в державі режиму бандитської диктатури, інтереси якої обслуговують суди, прокуратура та міліція, які поступово перетворюються у філіяли Партії регіонів, в українського народу не залишається иншого вибору, як створювати власні загони самооборони від знавіснілої влади. Про це народний депутат від ВО “Свобода” Анатолій Вітів заявив 13 лютого 2014 року, коментуючи поточну діяльність правоохоронних органів в Україні та на Волині.

“Мене дивує та особлива запопадливість і завзятість, з якою Волинська обласна прокуратура обслуговує інтереси Януковича і Партії регіонів. Безумовно, за кількістю порушених кримінальних проваджень вона є одним з лідерів в Україні. Наразі сотні активістів луцького Майдану та Автомайдану викликали на допити. Людей переслідують за відра з водою забарвленою в червоний колір, яку активісти символічно вилили на сходи кількох установ, власниками яких є “регіонали”, – повідомив про зухвалість дій обласної прокуратури свободівець Анатолій Вітів.

Також Анатолій Вітів зазначив, що в нинішніх умовах суди, прокуратура та міліція перетворилися у філіяли Партії регіонів, основне призначення яких полягає в обслуговуванні інтересів режиму Януковича. “Днями Волинська прокуратура порушила кримінальне провадження за фактом створення в області загонів самооборони “Волинська Січ”. За цією справою вже погрожують позбавленням волі на 5 років. Прокуратура, суди та міліція сьогодні стали філіялами Партії регіонів. Мені це нагадує часи совєтської окупації, коли компартія злилася в одне ціле з державним апаратом. Сьогодні ж правоохоронні органи стали установами, в яких захищають режим Януковича. В умовах, коли вбивають, викрадають, піддають тортурам людей, коли вулицями міст чинять безлади зграї “тітушків”, а міліція безсила або не має жодного бажання виконувати свої безпосередні функції, український народ має повне право на самозахист і створення загонів самооборони, оскільки він є єдиним джерелом влади”, – зазначив парламентар.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.