Авторські статті

Вкладники кількох українських банків штурмують НБУ – вони вимагають повернути депозити

Близько двохсот людей намагаються потрапити до будівлі Національного банку України в Києві, щоб передати вимогу повернути їм вклади з українських банків “Даніель”, “Меркурій” і “Експобанк”, – повідомляє кореспондент “ОстроВ”.

“Даніель” – це діючий банк. Але він не виплачує мені мій депозит ось уже 9 місяців. Вони заявляють, що у них тимчасові труднощі і проходить етап одужання. Кажуть, що потрібно ще трохи почекати, але це триває вже близько року. Два місяці не виплачують навіть відсотки за вкладом. Вчора була офіційна інформація з дверей НБУ про те, що в банк завезли гроші і почнуться виплати, але сьогодні в банку повідомили, що грошей немає і найближчим часом не передбачається. Ми прийшли сюди разом з іншими ошуканими вкладниками за роз’ясненнями, але нас уже близько години не пускають всередину, – розповіла одна з вкладників банку “Даніель” Лілія Добровольська.

Зараз одна частина мітингувальників збирає підписи, щоб передати свою вимогу до Національного банку України. Інша частина людей намагається силою прорватися в будівлю НБУ, проте їх стримує охорона, називаючи цих людей провокаторами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.