Візит Зеленського до Брюсселю: Порошенко дав настанови і підбадьорив

Перший візит шостого президента України закордон може і має бути визначальним у зовнішній політиці нової адміністрації, зазначає Голос українською. Його попередник, котрий визнаний Заходом одним з найуспішніших дипломатів сучасної Європи не зміг не даті настанови наступнику:

Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президенту.

“Завтра відбудеться дуже важлива і символічна подія – перший візит новообраного президента до столиці Європейського Союзу – Брюсселю.

Для всієї України важливо, щоби окрім символів і розмов ми побачили чіткий зміст. Бо в Януковича теж було багато розмов про євроінтеграцію в тієї годину, коли Україну насправді намагалися повернути в Російську імперію.

Йдеться про те, щоби зберегти наші напрацювання: чотири союзи України та ЄС – енергетичний, цифровий, митний, а головне – підтвердити чіткий план щодо вступу України в НАТО і Євросоюз. Бо членство в НАТО – це є безпека для країни і для громадянина, це є мир на умовах України. А членство в ЄС – це дотримання прав людини і добробут кожного українця. І це основа програми партії «Європейська солідарність». Ми будемо боротися за те, щоби реалізувати цей план.

Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президента.”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh