Політика

Візит Зеленського до Брюсселю: Порошенко дав настанови і підбадьорив

Перший візит шостого президента України закордон може і має бути визначальним у зовнішній політиці нової адміністрації, зазначає Голос українською. Його попередник, котрий визнаний Заходом одним з найуспішніших дипломатів сучасної Європи не зміг не даті настанови наступнику:

Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президенту.

“Завтра відбудеться дуже важлива і символічна подія – перший візит новообраного президента до столиці Європейського Союзу – Брюсселю.

Для всієї України важливо, щоби окрім символів і розмов ми побачили чіткий зміст. Бо в Януковича теж було багато розмов про євроінтеграцію в тієї годину, коли Україну насправді намагалися повернути в Російську імперію.

Йдеться про те, щоби зберегти наші напрацювання: чотири союзи України та ЄС – енергетичний, цифровий, митний, а головне – підтвердити чіткий план щодо вступу України в НАТО і Євросоюз. Бо членство в НАТО – це є безпека для країни і для громадянина, це є мир на умовах України. А членство в ЄС – це дотримання прав людини і добробут кожного українця. І це основа програми партії «Європейська солідарність». Ми будемо боротися за те, щоби реалізувати цей план.

Завтра важливий день. Тож я бажаю успіху і Україні, і її Президента.”

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України