«10 000 можливостей»: сьогодні у Віденському Marx Halle відбувся ярмарок вакансій

4 червня у віденському Marx Halle відбувся День Праці під гаслом «10 000 можливостей», де близько 90 компаній будуть перебувати в очікуванні шукачів, пропонуючи їм навіть інтерв’ю прямо на місці.

«Для економіки в цілому в Австрії зростаюча проблема безробіття є катастрофою», — каже організатор Бернхард Ерліх, засновник ініціативи «10.000 шансів». В Австрії в даний час близько 360 000 безробітних. Насамперед, це особи старше 35 років, такі як батьки після декретної відпустки, тривало безробітні та люди з міграційним минулим.

«Економіці терміново потрібні робочі руки. Проблема в управлінні інтерфейсом. Нинішні структури працевлаштування просто не дозволяють роботодавцям та шукачам роботи знайтм один одного. На «10 000 шансів» ми радикально полегшуємо контакт між ними. У Австрії немає порівняльної події», — каже Бернгард Ерліх. «Кількість робочих місць, які не можуть бути заповнені поточними структурами, набагато перевищує пропозицію», — говорити Ерліх. REWE, Hotel Sacher, ÖBB і Strabag — вісь тільки чотири великих роботодавця, які беруть участь у ярмарку. Тільки одні Залізні дороги Австрії (ÖBB) потребують 1000 робочих місць.

Оскільки у компаній є свої рекрутери, то інтерв’ю можна пройти прямо на місці. «Ми рекомендуємо, щоб заявники прийшли до відкриття і взяли з собою ентузіазм і достатню кількість копій своїх резюме, щоб потім подати їх разом із заявами у відповідності зі своїми бажаннями і спеціальностями».

Дата: 4 червня 2019 р.
Місце: Marx Halle, Karl-Farkas-Gasse 19, 1030 Wien
Час: з 07:00 до 18:00

За матеріалами:vienna.at
Фото: pixabay.com

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh