Ось що трапляється з їжею, яку конфісковують в аеропорту. Фото


Кожен день пасажири по всьму світу намагаються провезти через митний контроль аеропортів тонни забороненої їжі. І мова не про контрабандистів. В списки заборонених продуктів часто входять звичні всім нам речі: м’ясні вироби, сир (особливо з цвіллю), молочні продукти, риба, ряд овочів і фруктів, навіть горіхи. Такі правила встановлюються кожною країною, можуть відрізнятися один від одного і часто змінюватися.

Що ж трапляється з їжею, яку конфіскували в аеропорту на огляді? Думаєте, співробітники митниці ділять її між собою? Нічого подібного. Харчові продукти чекає один з трьох шляхів.

В піч

Вот что случается с едой, которую конфискуют в аэропорту

В деяких країнах всі конфісковані в аеропорту речі, які не мають цінності, просто спалюють. Для цього встановлені спеціальні печі.

На переробку

Деякі аеропорти самі не знищують конфісковані продукти. В більшості країн Європейського Союзу контейнери з їжею і рідинами сортуються і відправляють у спеціальні центри переробки. Можливо, в пляшці, з якої ви п’єте зараз воду, є пара молекул від тієї, що ви викинули колись в аеропорту.

Вот что случается с едой, которую конфискуют в аэропорту

В подрібнювач

Самий захоплюючий варіант — це окрема кімната з подрібнювачем, розташована в терміналі аеропорту, де фрукти, овочі і неволокнисті  продукти перемелюються на шматки.

Ця пекельна машина є, наприклад, в нью-йоркському аеропорту ім. Джона Кеннеді. Кожен день тільки в одному терміналі конфіскують близько 300 кг фруктів і овочів. Вгадайте, куди вони всі потрапляють?

Вот что случается с едой, которую конфискуют в аэропорту

Чому ж співробітники митної служби аеропорту не ділять конфісковану «здобич» між собою або не віддають її нужденним? Тому що в цій їжі можуть жити віруси, паразити, захворювання, переносниками яких є ці продукти, інші шкідливі мікроорганізми, а ще комахи. Лабораторний аналіз витратний, а неперевірені імпортні продукти можуть завдати шкоди не тільки населенню, але і всьому сільському господарству країни. Адже ніхто не гарантує, що в партії авокадо немає екзотичних комах. Ви б стали його їсти?

Comments

0 comments

One comment

  1. Анонім

    все ділять. не тумани людей.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh