Що можуть сказати кишкові гази про ваше здоров’я

Більшість випадків надмірного метеоризму викликано їжею, яку ми споживаємо. Кишковий газ утворюється в процесі травлення в шлунково-кишковому тракті.

Гази повинні виходити або через рот, шляхом відрижки, або з ануса, при пропусканні газу, тобто пукаючи. При цьому газ в кишечнику насправді не має запаху. Їдкий запах виходить від бактерій, що природно мешкають в шлунково-кишковий тракт.

Багато людей не знають, що шлунково-кишковий тракт є домом для мільярдів живих бактерій. Шлунково-кишковий тракт організму щось на зразок поля битви, де хороші і погані бактерії борються між собою за проживання в кишечнику.

Середня людина віддає газ або відрижку близько 14 разів в день. Вважається надмірним, якщо людина буде мати відрижку або пукати більш ніж 15 раз в день.

Якщо ви відчуваєте, що ви потрапляєте в цю категорію, то ви повинні уважно подивитися на своє життя і спробувати з’ясувати, що є причиною додаткового газу.

Після того як ви визначили джерело додаткового метеоризму, то ви можете вжити заходів, щоб змінити свій спосіб життя і вирішити цю проблему. І, я сподіваюся, що ви не допустити його повернення.

Гази в кишечнику повинні бути обов’язково. Якщо, скажімо, ви з’їли 200 мл їжі, то через 10 хвилин ваш кишечник повинен відпустити 200 мл газів. Це — правило, яке потрібно знати і не порушувати, щоб не псувати своє здоров’я

Що робити якщо хочеться пукати?

Пукати це нормально! Це природна людська потреба і деякі вважають, що це ознака здорового травного тракту.

Гази шкідливо тримати.

Склад кишкових газів

В середньому, один викид газоподібних продуктів життєдіяльності з кишечника містить:

59% азоту
21% водню
9% вуглекислого газу
7% метану
4% кисню

Компоненти, що створюють неприємний запах становлять менше 1 відсотка складу кишкових газів.

Температура газів становить +37Co.

Швидкість викиду газоподібних продуктів життєдіяльності з кишечника складає більше трьох метрів в секунду.

Людина виробляє від 500 мл до 1500 мл газоподібних продуктів життєдіяльності кишечника в день.

Жінки пукають стільки ж, скільки й чоловіки, але це спірне питання.

Чи нормально пукати?

Що природно, те не бридко!

Пукати треба, бо організм позбавляється від непотрібних йому газів. Звичайно, не варто цього робити в переповненому автобусі або забитому ліфті. Але якщо в радіусі вашого простору є вільні провітрювані зони, то нехай ваші гази окупують цю територію для комфорту вашого організму.

Якщо у вас дуже багато утворюється газу — то це сигнал неправильної роботи кишечника і не завадить звернути до лікаря. Ще раз повторимо, що в нормі в шлунково-кишковому тракті в середньому міститься близько 200 мл газу. Здорова людина щодоби виділяє 0,5-1,5 л газів за 10-20 пуків.

Смердючий запах газів

Метеоризм та смердючий запах. Газ, який створює смердючий запах, — сірководень. Чим більше ви їсте продуктів, які утворюють газ або викликають здуття — тим більше ви пукаєте. Часто деякі люди пукають неприємним запахом, так як у них утворюються гази з неприємним запахом. Ця проблема часто руйнує їх життя.

Вони хвилюються набагато більше про неприємний запах, ніж про його кількість,  так як жахливий запах викликає багато незручностей і роздратування для інших людей, Всі хочуть позбутися від цієї проблеми, і дізнатися причину, чому утворюються смердючі гази.

Люди багато думали про цю проблему і не можуть зосередитися на речах, якими займаються. Такі люди намагаються уникати суспільних місць і усамітнюються, що призводить до стресу.

Випускання повітря смердючим може бути основним джерелом збентеження, не тільки для людини, який пукає, але і для оточуючих їх людей. Пукати з запахом може призвести до низької самооцінки і соціальної ізоляції.

Воин не знають, що робити, і емоційно пригнічені, бо думали, що їх проблема гірше інвалідності, в тому, що вони впливають на інших своїм смердючим запахом.

Смердючий запах показує, що з медичної точки зору щось не так.

Смердюче випускання повітря вказує на проблеми з травленням.

Це відбувається з двох причин. По-перше, якщо газ залишається в кишечнику протягом тривалого періоду часу, бактерії починають додавати сульфати з неприємним запахом до нього.

Друга річ, яка робить випускання повітря смердючим — це вживання продуктів з високим вмістом сірки.

Травний процес виробляє газ, тому пукати просто необхідно.

Що ще є симптомом утворення газів з запахом?

Інфекції шлунково-кишкового тракту. Є багато бактерій і вірусів, які можуть викликати інфекції у слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту. Деякі з них можуть бути пов’язані з подорожами у різні куточки світу.

Інфекції, як правило, супроводжується діареєю, лихоманкою, болями в животі. Якщо ви підозрюєте, що у вас може бути інфекція, зверніться до лікаря, щоб визначити відповідне лікування.

Як пукати без галасу?

Не поспішайте. Якщо вам потрібно пукнути і ви знаєте, що це буде голосно, вам потрібно діяти обережно, якщо тільки ви не хочете, щоб його всі почули. Один із способів полягає в тому, щоб стиснути сідниці, а потім трохи підняти одну і випустити гази. Так ви можете пукнути два або три рази, але звук буде куди тихіше, ніж за один раз.

Ви можете використовувати цей метод, щоб пукати сидячи і стоячи. Якщо ви сидите, просто прикиньтеся, що ви нахиляєтеся над столом або до чого-то перед вами, поки ви піднімаєте одну сідницю для пука.

Якщо ви стоїте, просто нахиліться в одну сторону, щоб підняти іншу – ві можете зробити вигляд, що тягнетеся до своєї сумці, коли робите це.

Ще один спосіб пукати без шуму – це затримати його. Хоча це буде складно, ви можете спробувати стиснути свої сідниці до тих пір, поки бажання пукнути не пройде. Є ймовірність, що воно повернеться, але в більш зручний момент, наприклад, коли ви будете наодинці

Якщо ви читаєте цю статтю, будь ласка, поділіться своїми думками

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Інформація, що міститься на цьому блозі, призначена тільки для освітніх і пізнавальних цілей і не повинна використовуватися в якості заміни діагностики або лікування, прописаних лікарем.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh