Авторські статтіЗдоров'я

Що можуть сказати кишкові гази про ваше здоров’я

Більшість випадків надмірного метеоризму викликано їжею, яку ми споживаємо. Кишковий газ утворюється в процесі травлення в шлунково-кишковому тракті.

Гази повинні виходити або через рот, шляхом відрижки, або з ануса, при пропусканні газу, тобто пукаючи. При цьому газ в кишечнику насправді не має запаху. Їдкий запах виходить від бактерій, що природно мешкають в шлунково-кишковий тракт.

Багато людей не знають, що шлунково-кишковий тракт є домом для мільярдів живих бактерій. Шлунково-кишковий тракт організму щось на зразок поля битви, де хороші і погані бактерії борються між собою за проживання в кишечнику.

Середня людина віддає газ або відрижку близько 14 разів в день. Вважається надмірним, якщо людина буде мати відрижку або пукати більш ніж 15 раз в день.

Якщо ви відчуваєте, що ви потрапляєте в цю категорію, то ви повинні уважно подивитися на своє життя і спробувати з’ясувати, що є причиною додаткового газу.

Після того як ви визначили джерело додаткового метеоризму, то ви можете вжити заходів, щоб змінити свій спосіб життя і вирішити цю проблему. І, я сподіваюся, що ви не допустити його повернення.

Гази в кишечнику повинні бути обов’язково. Якщо, скажімо, ви з’їли 200 мл їжі, то через 10 хвилин ваш кишечник повинен відпустити 200 мл газів. Це — правило, яке потрібно знати і не порушувати, щоб не псувати своє здоров’я

Що робити якщо хочеться пукати?

Пукати це нормально! Це природна людська потреба і деякі вважають, що це ознака здорового травного тракту.

Гази шкідливо тримати.

Склад кишкових газів

В середньому, один викид газоподібних продуктів життєдіяльності з кишечника містить:

59% азоту
21% водню
9% вуглекислого газу
7% метану
4% кисню

Компоненти, що створюють неприємний запах становлять менше 1 відсотка складу кишкових газів.

Температура газів становить +37Co.

Швидкість викиду газоподібних продуктів життєдіяльності з кишечника складає більше трьох метрів в секунду.

Людина виробляє від 500 мл до 1500 мл газоподібних продуктів життєдіяльності кишечника в день.

Жінки пукають стільки ж, скільки й чоловіки, але це спірне питання.

Чи нормально пукати?

Що природно, те не бридко!

Пукати треба, бо організм позбавляється від непотрібних йому газів. Звичайно, не варто цього робити в переповненому автобусі або забитому ліфті. Але якщо в радіусі вашого простору є вільні провітрювані зони, то нехай ваші гази окупують цю територію для комфорту вашого організму.

Якщо у вас дуже багато утворюється газу — то це сигнал неправильної роботи кишечника і не завадить звернути до лікаря. Ще раз повторимо, що в нормі в шлунково-кишковому тракті в середньому міститься близько 200 мл газу. Здорова людина щодоби виділяє 0,5-1,5 л газів за 10-20 пуків.

Смердючий запах газів

Метеоризм та смердючий запах. Газ, який створює смердючий запах, — сірководень. Чим більше ви їсте продуктів, які утворюють газ або викликають здуття — тим більше ви пукаєте. Часто деякі люди пукають неприємним запахом, так як у них утворюються гази з неприємним запахом. Ця проблема часто руйнує їх життя.

Вони хвилюються набагато більше про неприємний запах, ніж про його кількість,  так як жахливий запах викликає багато незручностей і роздратування для інших людей, Всі хочуть позбутися від цієї проблеми, і дізнатися причину, чому утворюються смердючі гази.

Люди багато думали про цю проблему і не можуть зосередитися на речах, якими займаються. Такі люди намагаються уникати суспільних місць і усамітнюються, що призводить до стресу.

Випускання повітря смердючим може бути основним джерелом збентеження, не тільки для людини, який пукає, але і для оточуючих їх людей. Пукати з запахом може призвести до низької самооцінки і соціальної ізоляції.

Воин не знають, що робити, і емоційно пригнічені, бо думали, що їх проблема гірше інвалідності, в тому, що вони впливають на інших своїм смердючим запахом.

Смердючий запах показує, що з медичної точки зору щось не так.

Смердюче випускання повітря вказує на проблеми з травленням.

Це відбувається з двох причин. По-перше, якщо газ залишається в кишечнику протягом тривалого періоду часу, бактерії починають додавати сульфати з неприємним запахом до нього.

Друга річ, яка робить випускання повітря смердючим — це вживання продуктів з високим вмістом сірки.

Травний процес виробляє газ, тому пукати просто необхідно.

Що ще є симптомом утворення газів з запахом?

Інфекції шлунково-кишкового тракту. Є багато бактерій і вірусів, які можуть викликати інфекції у слизовій оболонці шлунково-кишкового тракту. Деякі з них можуть бути пов’язані з подорожами у різні куточки світу.

Інфекції, як правило, супроводжується діареєю, лихоманкою, болями в животі. Якщо ви підозрюєте, що у вас може бути інфекція, зверніться до лікаря, щоб визначити відповідне лікування.

Як пукати без галасу?

Не поспішайте. Якщо вам потрібно пукнути і ви знаєте, що це буде голосно, вам потрібно діяти обережно, якщо тільки ви не хочете, щоб його всі почули. Один із способів полягає в тому, щоб стиснути сідниці, а потім трохи підняти одну і випустити гази. Так ви можете пукнути два або три рази, але звук буде куди тихіше, ніж за один раз.

Ви можете використовувати цей метод, щоб пукати сидячи і стоячи. Якщо ви сидите, просто прикиньтеся, що ви нахиляєтеся над столом або до чого-то перед вами, поки ви піднімаєте одну сідницю для пука.

Якщо ви стоїте, просто нахиліться в одну сторону, щоб підняти іншу – ві можете зробити вигляд, що тягнетеся до своєї сумці, коли робите це.

Ще один спосіб пукати без шуму – це затримати його. Хоча це буде складно, ви можете спробувати стиснути свої сідниці до тих пір, поки бажання пукнути не пройде. Є ймовірність, що воно повернеться, але в більш зручний момент, наприклад, коли ви будете наодинці

Якщо ви читаєте цю статтю, будь ласка, поділіться своїми думками

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Інформація, що міститься на цьому блозі, призначена тільки для освітніх і пізнавальних цілей і не повинна використовуватися в якості заміни діагностики або лікування, прописаних лікарем.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.