Авторські статтіФотогалерея

Один чоловік та дві дружини – фотографії щасливої шведської сім’ї з США

Ця американська «шведська сім’я» утворилася недавно. Цікаво, що ініціатором перетворення традиційної сім’ї в полігамну в даному випадку виступила дружина — вона привела в дім коханку і вмовила чоловіка жити втрьох. Виявилося, що разом вони абсолютно щасливі, а діти сімейної пари щиро полюбили ще одну маму.Ідеальний шлюб? Діанна Рівас (27 років) попросила у свого чоловіка Менні (28 років) дозволу завести коханку, пояснивши це тим, що відчуває в своєму житті порожнечу, заповнити яку зможе тільки жінка. Чоловік не відразу, але дав згоду, і коли Діанна познайомила його з 20-річною Мелісою Джеймс, вони обидва в неї закохалися і запросили дівчину не тільки розділити з ними подружнє ліжко, але і стати членом їх сім’ї.

Сім’я до зустрічі з Мелісою

А тепер сім’я виглядає так

Щаслива трійця стверджує, що їх незвичайні стосунки ідеальні для догляду за дітьми та їх виховання. Дітей двоє: семирічна Ванесса і чотирирічний Гебріел. Діти вже звикли до Меліси, яка приділяє їм багато часу і стали називати її мамою.

Менні каже, що спочатку поставився до витівки дружини скептично, але потім зрозумів, що йому все це до вподоби — і тепер цілком щасливий з двома дружинами.

«Коли я тільки починала умовляти Менні, він сказав, що це схоже на зраду і був сильно ображений на те, що я хочу бути ще з кимось, крім нього», — розповідає Діанна.

«Знадобилося чотири роки на те, щоб його переконати, але тепер у нашому житті нарешті є Меліса».

Діанна і Менні познайомилися десять років тому, а через три роки у них народилася донька Ванесса. Після її народження Діанна зіткнулася з постродовой депресією, яка ще більше посилилася після народження сина Гебріела. За її словами, їй не було з ким про це поговорити, і хоча чоловік завжди її слухав і намагався підбадьорити, він не міг виправити ситуацію.

«Я відчувала, що мене зможе зрозуміти тільки жінка», — пояснює Діанна. «І коли я зустріла Мелісу, вона мене вбила наповал. Вона красива, сексуальна і відноситься до моїх дітей як до своїм власних!»

Дома у них все прекрасно, але за його межами від проблем нікуди не дітися: всі родичі налаштовані різко проти цих відносин, а доньку у школі будуть дражнити, якщо дізнаються, що Меліса — зовсім не її тітка. Тим не менш, дружні батьки відкриті зі своїми дітьми і пояснюють їм все як є.

З Мелісою в будинок прийшли не тільки жіноча дружба і додаткова турбота про дітей, але і сексуальні експерименти в ліжку. І учасники цих експериментів тепер ні за що один від одного не відмовляться.

Жінки зізнаються, що іноді між ними проскакує ревнощі — чоловік у них все-таки один — але всі проблеми смороду легко розрулюють, достатня просто поговорити по душах.

«Наші родичі нас, напевно, ненавидять — просто за те, що ми не такі як всі.

Їм не приходить в голову, що можна перебувати в поліаморних відносинах і при цьому по-справжньому любити один одного», — каже Діанна. «Якщо вони не хочуть з нами спілкуватися — ми нікого не тримаємо».

Так що церемонія неофіційного одруження, яку планують ці троє щасливчиків, пройде без родичів. Офіційно одружитися такій парі в штаті Флорида закон не дозволить, але провести урочисту церемонію для себе і найближчих друзів ніхто заборонити не зможе.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.