Один чоловік та дві дружини – фотографії щасливої шведської сім’ї з США

Ця американська «шведська сім’я» утворилася недавно. Цікаво, що ініціатором перетворення традиційної сім’ї в полігамну в даному випадку виступила дружина — вона привела в дім коханку і вмовила чоловіка жити втрьох. Виявилося, що разом вони абсолютно щасливі, а діти сімейної пари щиро полюбили ще одну маму.Ідеальний шлюб? Діанна Рівас (27 років) попросила у свого чоловіка Менні (28 років) дозволу завести коханку, пояснивши це тим, що відчуває в своєму житті порожнечу, заповнити яку зможе тільки жінка. Чоловік не відразу, але дав згоду, і коли Діанна познайомила його з 20-річною Мелісою Джеймс, вони обидва в неї закохалися і запросили дівчину не тільки розділити з ними подружнє ліжко, але і стати членом їх сім’ї.

Сім’я до зустрічі з Мелісою

А тепер сім’я виглядає так

Щаслива трійця стверджує, що їх незвичайні стосунки ідеальні для догляду за дітьми та їх виховання. Дітей двоє: семирічна Ванесса і чотирирічний Гебріел. Діти вже звикли до Меліси, яка приділяє їм багато часу і стали називати її мамою.

Менні каже, що спочатку поставився до витівки дружини скептично, але потім зрозумів, що йому все це до вподоби — і тепер цілком щасливий з двома дружинами.

«Коли я тільки починала умовляти Менні, він сказав, що це схоже на зраду і був сильно ображений на те, що я хочу бути ще з кимось, крім нього», — розповідає Діанна.

«Знадобилося чотири роки на те, щоб його переконати, але тепер у нашому житті нарешті є Меліса».

Діанна і Менні познайомилися десять років тому, а через три роки у них народилася донька Ванесса. Після її народження Діанна зіткнулася з постродовой депресією, яка ще більше посилилася після народження сина Гебріела. За її словами, їй не було з ким про це поговорити, і хоча чоловік завжди її слухав і намагався підбадьорити, він не міг виправити ситуацію.

«Я відчувала, що мене зможе зрозуміти тільки жінка», — пояснює Діанна. «І коли я зустріла Мелісу, вона мене вбила наповал. Вона красива, сексуальна і відноситься до моїх дітей як до своїм власних!»

Дома у них все прекрасно, але за його межами від проблем нікуди не дітися: всі родичі налаштовані різко проти цих відносин, а доньку у школі будуть дражнити, якщо дізнаються, що Меліса — зовсім не її тітка. Тим не менш, дружні батьки відкриті зі своїми дітьми і пояснюють їм все як є.

З Мелісою в будинок прийшли не тільки жіноча дружба і додаткова турбота про дітей, але і сексуальні експерименти в ліжку. І учасники цих експериментів тепер ні за що один від одного не відмовляться.

Жінки зізнаються, що іноді між ними проскакує ревнощі — чоловік у них все-таки один — але всі проблеми смороду легко розрулюють, достатня просто поговорити по душах.

«Наші родичі нас, напевно, ненавидять — просто за те, що ми не такі як всі.

Їм не приходить в голову, що можна перебувати в поліаморних відносинах і при цьому по-справжньому любити один одного», — каже Діанна. «Якщо вони не хочуть з нами спілкуватися — ми нікого не тримаємо».

Так що церемонія неофіційного одруження, яку планують ці троє щасливчиків, пройде без родичів. Офіційно одружитися такій парі в штаті Флорида закон не дозволить, але провести урочисту церемонію для себе і найближчих друзів ніхто заборонити не зможе.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 + 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh