Авторські статтіДіаспора

Виплата допомоги на дитину в Італії в 2017 році

У 2017 році італійський уряд передбачив виплату одноразової виплати при народженні дитини, догляд за дитиною вдома та оплату дитячого садка.

Дитячі садки

Новий закон італійського уряду передбачає створення, при Президії Ради міністрів “Фонду підтримки народжуваності”, з бюджетом в 14 мільйонів євро на 2017 рік, 24 мільйони євро на 2018 рік, 23 мільйони євро на 2019 рік, 13 мільйоні в євро на 2020 рік і 6 мільйонів євро на рік, починаючи з 2021 року.

Одноразова виплати при народженні дитини

Також вводиться премія при народженні чи усиновленні дитини, що дорівнює 800 євро, яка виплачується одноразово INPS, за запитом майбутньої матері. З 2017 року запит може бути надано за настання сьомого місяця вагітності або в момент усиновлення (ст. 48, пункт 1).

Дитячі садки

Крім того, починаючи з 2017 року, буде видаватися  ваучер на зарахування до державних або  приватних дитячих ясел, рівний 1000 євро в рік для новонароджених з 2016 року (ст. 49, пункт 1).

Ваучер, буде видаватися з 2017 року на дітей, народжених починаючи з 2016 року, до досягнення  дитиною трьох років.

Допомога не буде поєднуватися з чинним на даний момент  вирахуванням у розмірі 19% на витрати, понесені батьками на оплату дитячих садків. Методи впровадження  допомоги  будуть  врегульовуватися подальшим декретом  Прем’єр-міністра.

Догляд за дитиною вдома

Передбачається, у кінцевому рахунку, також і рефінансування, в найближчі два роки ваучера за baby-sitting (догляду за дітьми). Тобто можливості для працюючої мами подати заяву на отримання, по закінченню відпустки по вагітності та пологах, протягом наступних одинадцяти місяців, в якості  альтернативи відпустки по догляду за дитиною, ваучеру на придбання послуги по догляду за дітьми,  тобто допомоги по оплаті публічної мережі послуг по догляду за дитиною або акредитованих приватних служб, на строк до шести місяців.

Розмір допомоги становить 600 євро на місяць і виплачується на період до шести місяців (три місяці  для  працівників, які займаються індивідуальною трудовою діяльністю). Допомога використовується в  якості альтернативи батьківській відпустці, що тягне за собою, відмову працівника від неї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.