Діаспора

Сергій Файфура виступить у Вербанії

Пісні та кліпи Сергія Файфури жалять «ватників», ніби мохнаті шершні, а українцям повертають почуття гідності і честі. Патріот, артист та співак – в гостях в ураїнської громади.

І в ці драматичні дні для України взявся за пісенну зброю. Яскраві точні образи і болючі і водночас по-українськи веселі пісні. А душевна щирість автоматично перетворила його на улюбленця публіки.


Хто ж він, Сергій Файфура?

А це той виразний чоловік – артист, актор, телеведучий, конферансьє, поет, композитор, менестрель – із розкішними жовто-блакитними вусами, який запам’ятовується одразу і надовго. Своїми піснями «Бандера», «Дайте волю Надії», «Комбат», «Барон фон дер Пут», «Русский Іван», «Граблі», «Мордата Рада», «Засланці» він увірвався у вітчизняний пісенний, давно вже не провітрюваний клуб – з абсолютно новою мелодикою, стилем, фарбами, драматургією. У тому хутірському клубі, напханому народними і заслуженими, про Файфуру, як і на телебаченні, мовчать і воліють не помічати. Зате на публіці, на стадіонах і на площах, на нашому Східному фронті, де, як і в Ремарка, без змін, – люди від Файфури шаленіють.

Запрошуємо вас на благодійний захід, організованого волонтерами та асоціацією ” Італія – Україна  Майдан” з метою презентації  України.
Народна зірка Сергія Файфури,чекає вас в неділю 19 березня, початок о 12:00.

Додаткова інформація за тел: 3204822670, 3297255685, 3339043163

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.