Сергій Файфура виступить у Вербанії

Пісні та кліпи Сергія Файфури жалять «ватників», ніби мохнаті шершні, а українцям повертають почуття гідності і честі. Патріот, артист та співак – в гостях в ураїнської громади.

І в ці драматичні дні для України взявся за пісенну зброю. Яскраві точні образи і болючі і водночас по-українськи веселі пісні. А душевна щирість автоматично перетворила його на улюбленця публіки.


Хто ж він, Сергій Файфура?

А це той виразний чоловік – артист, актор, телеведучий, конферансьє, поет, композитор, менестрель – із розкішними жовто-блакитними вусами, який запам’ятовується одразу і надовго. Своїми піснями «Бандера», «Дайте волю Надії», «Комбат», «Барон фон дер Пут», «Русский Іван», «Граблі», «Мордата Рада», «Засланці» він увірвався у вітчизняний пісенний, давно вже не провітрюваний клуб – з абсолютно новою мелодикою, стилем, фарбами, драматургією. У тому хутірському клубі, напханому народними і заслуженими, про Файфуру, як і на телебаченні, мовчать і воліють не помічати. Зате на публіці, на стадіонах і на площах, на нашому Східному фронті, де, як і в Ремарка, без змін, – люди від Файфури шаленіють.

Запрошуємо вас на благодійний захід, організованого волонтерами та асоціацією ” Італія – Україна  Майдан” з метою презентації  України.
Народна зірка Сергія Файфури,чекає вас в неділю 19 березня, початок о 12:00.

Додаткова інформація за тел: 3204822670, 3297255685, 3339043163

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh