Авторські статтіТехно

Викиди свинцю в поршневих двигунах невеликих повітряних суден становлять загрозу для здоров’я

Центр екологічних наук США і Лабораторія авіації в рамках об’єднаної програми провели дослідження впливу викидів свинцю на стан здоров’я людини. Вони прийшли до висновку, що його негативний вплив може викликати неврологічні і когнітивні порушення, а також зниження рівня IQ, особливо у дітей.

Невеликі літаки, які використовуються для відпочинку, можуть здатися абсолютно нешкідливими, однак етиловане паливо являє собою дуже серйозну загрозу. Саме на частку таких суден припадає найбільший обсяг свинцевих викидів в атмосферу. На відміну від комерційних лайнерів і автомобілів, які не використовують даний вид палива, невеликі повітряні судна є головним джерелом свинцевого забруднення. Згідно з результатами дослідження, навіть такі незначні джерела токсичних забруднень можуть мати великий вплив на загальний інтелект нації, що переливається в економічні втрати.

Для отримання результатів учені проаналізували обсяги загальних авіаційних викидів по всій континентальній частині США. З цими даними зв’язали дефіцит IQ в національному масштабі і підрахували економічні втрати, які базуються на зниженні рівня інтелекту. Виявилося, що щорічно від втрат когнітивних функцій у населення, викликаних свинцевими викидами, країна недораховується $1 млрд.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.