Папа пообіцяв відвідати постраждалих від землетрусу

Після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 28 серпня 2016 р., Папа Франциск знову скерував свою думку до мешканців центральноіталійських регіонів Лаціо, Марке та Умбрії, які постраждали від землетрусу. «Ще раз кажу дорогим мешканцям постраждалих місцевостей, що Церква розділяє з ними їхні страждання та тривоги, – сказав він. –  Молимося за померлих і за тих, які вижили. Дбайливість, з якою діють влада, силові структури, цивільна оборона та волонтери, показують, наскільки важливою для подолання таких важких випробувань є солідарність».

«Дорогі брати й сестри, як тільки це буде можливо, також і я сподіваюся приїхати та відвідати вас, щоби особисто принести розраду віри, батьківські й братерські обійми, підтримку християнської надії», – зазначив Святіший Отець, а тоді запросив всіх присутніх на площі Святого Петра проказати разом з ним молитву до Пречистої Діви Марії в наміренні постраждалих.

Папа також пригадав, що наступного четверга, 1 вересня, разом з православними та іншими Церквами, відзначатиметься Всесвітній день молитви в наміренні дбання про створіння, що, за його словами, «стане нагодою скріпити спільне заанґажування у збереження життя через пошану до довкілля та природи».

Глава Католицької Церкви також скерував свою думку до своєї батьківщини Аргентини, де в місті Сантьяґо-дель-Естеро на півночі країні відбулася беатифікація сестри Марії Антонії від Святого Йосифа, яку в народі називали Мамою Антулою. «Нехай же її взірцеве християнське свідчення, особливо її апостолят через поширення духовних вправ, зможуть розбудити прагнення дедалі більше єднатися з Христом та Євангелієм», – побажав він.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

8 − three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh