Авторські статтіТехно

Автомобільна та аерокосмічна промисловість перейдуть до технології 3D-друку

Нові можливості 3D-друку, представлені на цьому тижні, розширюють асортимент речей, які можуть бути зроблені за допомогою даної технології. Так, її можна застосовувати при створенні об’єктів автомобільної та аерокосмічної промисловості.

Авіаційні компанії зможуть отримувати виконане замовлення на виробництво інтер’єру літака, який можна буде переробити одним кліком комп’ютерної мишки. Повернувши виробництво літака по вертикалі від стандартної горизонталі, “принтер” буде мати потенціал для створення компонентів необмеженого розміру. Мова йде про компоненти, габарити яких виражені в футах і метрах, проти тих, які визначалися в сантиметрах і дюймах.

В технології 3D-друку будуть задіяні механізми комп’ютерного моделювання та програмного забезпечення. Вони дозволять відразу “друкувати” об’єкти з порошкоподібного, рідкого та ниткоподібного матеріалів, таких як нейлон, смоли, глини, термопластик і метал. Провідні виробники роблять ставку на це нововведення, розраховуючи, що воно знайде широке застосування в майбутньому.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

11 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.