Авторські статті

Військовослужбовці потребують максимальної допомоги цивільних

Протягом останніх днів члени Миколаївської міської організації ВО “Свобода” та громадського об’єднання “Майдан” відвідували військові частини области. Активісти приїжджали до військовиків, аби передати їм необхідні речі та підтримати бойовий дух.

“За весь час революції миколаївський Майдан сам себе забезпечував майже всім необхідним. А тепер Майдан допомагає нашим військовим. Багато небайдужих людей приносять кошти або речі.

Солдати зараз дуже потребують нашої підтримки, у тому числі матеріяльної. Об’їздивши військові частини на Миколаївщині ми побачили, що люди несуть до них продукти та инші речі. Але при цьому у військовиків залишається гостра потреба в засобах зв’язку. Ми вже передали їм декілька станцій, але цього не достатньо. Також дуже потрібні ліки та засоби гігієни. Тих, хто хоче допомогти, ми просимо приходити до нашого офісу, де ви можете дізнатися, які речі потрібно везти до військових частин, а чого у солдат уже вдосталь”, – зазначив голова Миколаївської міської організації ВО “Свобода” Ігор Дерев’янко.

Щоб дізнатися про актуальні потреби військовиків, миколаївські свободівці запрошують небайдужих до партійного офісу за адресою: вул. Чигирина, 29-в, офіс 601.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Щоб допомагати війську України не треба бути членом ВО “Свобода”. Самі розберемося.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.