Авторські статті

Син не їде ховати батька з Небесної Сотні

7 березня у столичній лікарні, не виходячи з коми, помер 101-й герой Небесної сотні – 83-річний  офіцер ВМС СРСР у відставці Іван Максимович Наконечний. З 1982 року він жив з сім’єю в Києві. Два роки тому поховав дружину, уродженку Санкт-Петербурга, якій вдалось пережити блокадну зиму. Найстарший захисник Майдану був там з перших днів – відтоді, як Беркут побив студентів. Всі родичі його вмовляли не ходити на Майдан у такому віці.  А він відповідав, що давав військову присягу захищати свій народ. І був упевнений, що на старика ніхто ніколи не підніме руку…

Іван Наконечний отримав важку травму голови  і шийного відділку хребта 18  лютого близько 17 години, коли захищав барикаду на Інститутській. «Його вдарив хтось із атакуючих,- розповідає племінник Івана Наконечного Євген Чебан. –  я не знаю, хто це був – беркутівець, вевешник чи тітушка.  Швидка привезла його до Інституту нейрохірургії, і професор, який робив йому операцію, лише припустив, що удар міг бути нанесений важким металевим предметом. Я зараз ініціюю міліцейське і прокурорське розслідування,  аби точно встановити – чим ударили і як. І у кого могла піднятися рука на старого. Максимально знайти свідків. Знайти бригаду «Швидкої допомоги»,  яка забрала його з Майдану – можливо, вони щось зможуть розповісти і я отримаю більш детальну інформацію , як це трапилось. У лікарні мені таких свідчень не дають».

Коли відбудеться поховання Івана Наконечного – ще не відомо. За словами племінника, воно можливе лише після дослідження тіла. До того ж, не все зрозуміло  із цвинтарем – Іван Максимович хотів бути похований разом із батьками,  а з цим виникла проблема, яку пообіцяли допомогти вирішити юристи з Майдану. Гроші на поховання вдалося зібрати теж завдяки майданівцям.

Але ми, власне, не про це.

Справа в тім, що у Івана Максимовича є син. Він мешкає у Санкт-Петербурзі, на батьківщині своєї матері. Коли сталося лихо, Євген Чебан подзвонив двоюрідному брату й повідомив страшну звістку. Але той відмовився ховати батька. Навіть попрощатися не захотів. «У вас там багато бандерівців. Мені страшно туди їхати», – сказав син загиблого героя Небесної сотні.

Саме так виглядають «заслуги перед вітчизною»,  за які Путін нагородив придворного  телеведучого  Дмитра  Кисельова. Такі ж ордени він має роздати усім іншим гвинтикам  потужної пропагандистської машини – журналістам, дикторам, блогерам  на зарплаті. Вони справді заслужили.  Такого розквіту стадного інстинкту і водночас  підйому трусливої  суспільної ненависті до «ворогів» у Росії не було з часів Йосипа Віссаріонича. Такому рівню вивернутої свідомості позаздрив би навіть Геббельс.

Хтось зараз обов’язково скаже:  не треба все валити  на кремлівську пропаганду, – вочевидь, синуля  сам по собі гнилий зсередини. Бо якби був нормальним – від батька б не відмовився, попри всю пропагандистську маячню.  Все це так,   але не зовсім.  Як відомо,  кожна особистість має  світлий і темний бік. А вже який з них вийде на перший план  – залежить від багатьох чинників.  Великою мірою – і від цього.

Якщо людині протягом тривалого часу дмухати в уха про те, що вона свиня – людина зрештою захрюкає. Путінські «пропагандони» це добре знають. І працюють в поті чола задля того, щоб у Росії захрюкали якомога більше людей.  Як це було у 30-х роках минулого століття, коли  начебто нормальні  мешканці Радянського Союзу  «усім миром» ловили «ворогів народу»,  а зловивши,  дружно вимагали для них смерті. Коли брат «стучав» на брата, а  діти відмовлялись від своїх батьків. Неважливо – через слабодухість, або з ідейних міркувань, але – відмовлялись.

Ви думали, такого не може бути в 21 столітті? Ви помилялись. Адже гебістські архіви не горять. Історичний досвід  ніхто не викидав на помийку. І от вже нинішні громадяни РФ – теж нібито  цілком нормальні люди – охоплені нечуваним масовим психозом  і залучені до цього театру абсурду. Багатьох своїх російських віртуальних друзів  останніми місяцями я не впізнаю.  З прекрасних тонких інтелігентних людей  вони перетворилися на злобних тролів – з атрофованими органами сприйняття відмінної думки. Із спотвореною психікою  і збоченим уявленням про добро і зло. А найгірше те, що  ці зміни, схоже, незворотні. Таке враження, що звідкілясь із потаємних глибин людських душ, розбуркана покликом не божого походження,  піднімається темна зловісна сила, яка застить не лише розум, а  і серце.  Тут навіть освіченість не має значення. Протидіяти злу може  лише міцний внутрішній стрижень, з яким народжуються, на жаль, не всі…

…У мене прохання до колег-чоловіків.  Ба навіть не обов’язково  до колег,  а просто до тих, які підпадають під категорію «мужик з яйцями».  Подивіться ще раз на фото найстаршого героя Небесної сотні. Закарбуйте його в пам’яті. І якщо раптом – коли-небудь, як-небудь,   де-небудь (світ, кажуть, тісний) зустрінете на своєму шляху  головного провідника  кремлівської дияволіади  Дмитра Кисельова – будь ласка! – набийте  його самовпевнено-вгодований життєрадісний писок. Не за мільйони обдурених і  зомбованих мешканців Російської Федерації. Не за ретельно виполощені мізки начебто адекватних раніше людей.  Не за «коричневу чуму»  та міфічних «бандерівців» (яких  так злякався обережний нащадок  справжнього офіцера).  Натовчіть йому мордяку за одного лише Івана Максимовича. Я розумію, що від цього нічого  не зміниться. Справедливість не відновиться, відплата не настане. Темна субстанція, що вийшла з берегів, не повернеться назад. Але все-таки, хто-небудь, зробіть це! Нехай паскуда хоча б на мить відчує біль.

pic.com.ua

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

52 коментарів

 1. Спасибо автору статьи. Спасибо за Ваше неравнодушие, за Вашу работу, за Вашу честность!

 2. Так начиналась гражданская война…
  Сын на отца, брат на брата… Ребята, не надо!
  Что сын живет в России – даже хуже

 3. Это сын?
  Это – тварь!
  Странно и горько, что такое… родилось у Такого Отца!

  Вечная память, Иван Максимович! И простите нас…

 4. Іван)))ну який Саша Білий))тобі з рос.тв мозок забивають.а ти ведешся)) тебе відволікають від реальних проблем – Сашою Білим))))прапори російські )))відкрий очі ))подивись інтернет трохи …не сиди на одних і тих самих сайтах….включи Голову, мозок, ЛОГІКУ!!!! почитай сайти українські, почитай хто написав, хто журналіст, почитай новини з закордону, порівняй…подивись відео не журналістів, а людей…невже по- твоєму весь світ нічого не розуміє, а лиш путін все знає??)))…згадай що таке добро ,що таке зло….про що мама в дитинстві розказувала….а потім ЗАГЛЯНЬ У ДЗЕРКАЛО і вдумайся, в що ти віриш, а в що ні!!!! це якщо тобі НЕ всерівно, а якщо всеодно, то зиркни ще пару раз Кiсєльова і лягай спатки ))) але тоді ніколи більше не називайся себе розумною людиною…

 5. Навіть тварини (слони), схиляють голову перед останками своїх предків, назвати людиною сина покійного Івана Максимовича Наконечного не повертається язик. Твариною теж не заслуговує, тільки невдячною жорстокою скотиною! Мабудь набрався жорстокості і цинізму у наших “братів”. Царство небесне найстаршому Герою Небесної Сотні Івану Максимовичу Наконечному!!!

 6. При чому тут Путін? Три місяці по телебаченню 5 канал показував як українці вбивають українців. Це що Путін робив?
  І знову призиви ,,натовчіть йому мордяку.” Цьому теж Путін закликає?
  Бог йому суддя,він і натовче, якщо треба, а не Ви.
  Багато наших зірок не їдуть ховати батьків – бо вони пісні співають в цей час і квитки продані.
  Давайте і їм натовчем! Давайте кожний день Майдан роботи, бо ми українці. Вже Крим промайданили.Досить! щоб не було гірше!

  1. Убивала титушня и беркут хороших людей, благодаря таким как вы, клиническим ….

   1. Беркут і тітушки теж українці. 3 місяці весь світ дивився як українці вбивали українців, а тепер ми хочемо щоб нас не боялись. А кому там ввижаються тролі, то до церкви або до психіатра. І було б ще добре вивчити українську мову.

  2. При всьому!!!Бо маріонеткова влада на чолі з Яником яраз втілювала в життя політику Пукіна!(КРЕМЛЯ)Але МАЙДАН зупинив!Тепер все відкрилось і стало явним!!!З кожним днем будуть з”являтись факти цієї брудної політики!Тільки зомбований не бачить правди!

  3. И ты Лерка троль, меняйте с иваном логины гниды теперь уже все знают что тролями вести беседы посполезно

 7. братан я отвечаю что если когда нибудь встречу кисилева мразь то его противную рожу раз [гав-гав] вщент не все русские но подавляющее большенство тупые дибилы как свиносын этого героя

  1. НИЧЕГО В ВАС СВЯТОГО НЕ ОСТАЛОСЬ :

   Яценюк тайно вывез в Америку золото скифовКомментарии: 226

   За это Вашингтон поможет Киеву выбить кредит МВФ

   «Вот за это Яценюка и Турчинова нужно просто убить. Молотком по голове», – написал в соцсетях директор Московского Центра Льва Гумилева Павел Зарифуллин и приложил ссылочку с детективным названием «Яценюк выкрал золото скифов в Америку». Мол, братец Кролик, простите, нынешний киевский как бы премьер, под шумок вывез в Штаты золотой запас страны и скифские реликвии. «Комсомолка» решила узнать все подробности из первых уст.

   Павел Зарифуллин:”В США был вывезен золотой запас Украины!”
   Фото: СОЦСЕТИ

   – Павел Вячеславович, откуда у вас такие данные?

   – Нам это сообщил наш большой друг, который по-прежнему работает в силовых структурах Украины. Естественно, фамилию и должность называть не буду. 7 марта в два часа ночи из аэропорта «Борисполь» в США был вывезен золотой запас Украины и целый ряд ценностей, включая скифское золото. Под гарантии кредита МВФ, который для Украины будут пробивать США. Все было засекречено, но так получилось, что информацию удалось выявить и передать, и теперь надо звонить во все колокола. Потому что это преступление не только против государства Украины, но и против всей нашей евразийской цивилизации! Ведь золото скифов – основа нашей идентичности. Русских, украинцев, турок, крымских татар. Только за это нынешнюю власть, я считаю, надо вычистить и вернуть все золото из Америки обратно.

   – На какую сумму вывезли сокровища? И что это за золото?

   – В первую очередь, ювелирные украшения. На самом деле, это все бесценно. Даже говорить о ценности применительно к нашему культурному наследию – это оскорбительно. Это ценность каждого из нас. Раньше скифов мы не знаем, что было на нашей территории. Это начало начал нашей цивилизации. Совершено преступление века!

 8. Цікаво читати, коли людина, перебуваючи під впливом пропаганди однієї сторони, намагається міркувати про пропаганду іншої.

 9. Надеюсь, дети этого подонка, не желающего хоронить своего отца, ответят ему тем же….Слава Украине! Слава и вечная память Небесной Сотне!

 10. Реальный факт !!! Автор статьи в точку показал реальность отношений между укр. и рос. !!! Могу на своем примере и родствеников подтвердить выше написаное !!! Так промывать мозги своему народу еще надо уметь! нас наши родственики в Росии не понимают ,полное неадекватное восприятие ситуации.
  расказывают про американцов и бендеровцов Уже на границе с Росией!!! и про крылатые ракеты под Харьковом направленые на Москву!!! Ну просто КАПЕЦ УШИ вянут от услышаного=((((((((( Время учитель этим несчастным ,к сожалению!!! а когда называешь неприятные факты,сразу какая-то самоизоляция от плохих новостей и разговор переходит о каких положительных целях на будущее…..я В ГЛУБОКОМ ШОКЕ!!!! при этом всем все говорят ,что наши СМИ нас ЗОМБИРУЮТ ??!! НЕТ СЛОВ……

  1. Мозги или есть или нет…
   У меня подозрение – или вырождение россиян или новейшее психологическое оружие, вызвавшее массовый психоз!

  2. Влад подтверждаю.Сегодня приехал с дачи (строю) жеша приезжает с работы и спрашивает правда,что зеленые человечки это американцы хотят завоевать Севастополь и Крым,Кстати я из Питера.Слава Украине

 11. Нічого немає дивного в цьому. Ви репетуєто про прапаганду Кремля, а забуваєте про ту злість і ненависть, що пашить від наших націоналістів. Це через їхню басурманську вдачу, яка здавна-давен взрощена на люті до росіян, їх несприймання “москалів”, чи не як клас, і призвели до того, що наша дружба під загрозою. Бендерівський рай, що панує зараз в Україні, відлякує будь-яку нормальну людину

   1. Лерка, Лера и Иван вы похожи на тролей, которым даже не стоит ничего доказывать потому как бендеровцы виноваты во всем и точка. Как только народ Украины встаёт против тирании москвы, тут же все кто не доволен будет назван бендеровцем. Я киевлянин и я был на баррикадах. Даже до этого майдана такие [гав-гав] как Жириновский развращали и озлобляли против Украины людей в России. Потому что кроме того что стравливать людей больше ни на что мозгов не хватает. Зачем поднимать призводство и улучшать жизнь людей, лучше найти внешнего врага и отвлеч людей. А забыл жирик что тогда когда мы уже имели письменность в москве медведи ходили? Святой Преподобный Серафим Саровский приехал за знаниями в Киев! Но ни Путлер ни Жирик ни Матвиенко запроданка этого не скажут своему электорату потому как стыдно признать что могут только воровать и наслаждаться за счёт других. При СССР тоговый баланс Украинской республики и союзом был далеко не в пользу союза. Но мудрый человек разберется чего я и вам желаю )))

  1. Что, путлеровских ботов уже дрессируют украинскому языку? Адекватный человек не увидит никаких бандеровцев, экстремистов и прочих “фашистов”, там где их нет. Господа все в Париже, а нацисты все на паРаше у путлера!

  2. вам что зарплату повысили – тролики путлеровские? выключите орт и выходите на улицу, с людьми познакомитесь может что новое для себя узнаете.и нечего бред писать, нормальным людям
   пишу на твоем родном, а то еще не поймешь, гугл не очень хорошо справился с переводом твоей писаныни -на гарну українську мову..
   в Украине ультраправых намного меньше чем нациков, именно нациков в расссеее,
   и нечего рассказывать тут о разгуле бандеровщины в Украине и нетерпимости, раз такой грамотный открой Вики и прочти кто такой Бандера
   статья правильная

   1. Реальный представитель вашего движения: Сашко Билый

  3. хоть и старательно писал на мові , БАндера, ты с Бендером не путай, троль путлерский

  4. Спеціально для Івана. Та й таких, як він. Що Ви пишете: “…ту злість і ненависть, що пашить від наших націоналістів.” Пропоную усім бажаючим зайти на сайт http://www.svoboda.org.ua, знайти там Статут та Програму “оціх страшних горлорізів-бандерівців з ВО “Свобода”. Та як слід прочитати. Чи є там “злість і ненависть” до національних меншин, що проживають на території України??? А ще знайти у І-нет коментар одного телеведучого Ізраїля, по результатам його бесіди з О.Я. Тягнибоком. Під час візиту останнього у Ізраїль. І НЕ ПИСАТИ БІЛЬШЕ ТАКИХ ДУРНИЦЬ!!! Не ганьбити себе за 30 брудних московських срібляків…
   А ще – почитати історію: наука є така, чули??? Прочитати про Дєнікіна, Врангеля, Колчака. Про атамана Григор’єва та Нестора Махно. Про Холодноярську республіку.
   А ще — про полки та дівізії донських казаків, калмицьку дивізію, РОА під командуванням зрадника батьківщини А. Власова. Усі вони воювали проти РККА на стороні Вермахту. А то — Бандера та Бандера! А як же – наші герої 20-х років? А як же — россіяни?? Чому забули своїх???

  5. Прокололся, тролль. Только проплаченные кацапы не знают, как пишется “бАндерівський”.

  6. Чесно кажучи, вже так набридло розпинатися перед росыянами та кримчанами, щось доказувати, що ми ъх любимо ы все таке, я одне скажу: якщо так званы “росыяни” на Украъны так сильно [гав-гав] свою Рашшу-парашу, то хай беруть валызу в руки, ъдуть на вокзал ы “на родину” без права на повернення, бо скыльки вони тут будуть жити, стыльки часу в нас украънцыв будуть проблеми!!! Як можна казати, що Крим росыйський??? Ви що глибше ысторыъъ СРСР не читали??? Ще по Московщины кочывники быгали, а в нас вже цивылызацыя була ы держава в нас Киъвською РУССЮ звалась!!! Вже пызныше прийшли татари! Тобто це наша свята земля з покон выкыв!!! При СРСР Понаъжджали москалы на нашы землы, осыли, порозплыджувались, ы зараз кричать, що це ъхня земля? [гав-гав] звыдси!!! Ви самы змушуэте так выдноситись до вас!!! Ще раз повторю, щось не подобаэться – чемодан – вокзал – Россия!!! Слава Украъны!!! Героям слава!!!

 12. “11 марта около 09:30 в здание прокуратуры Святошинского района по ул. Гната Юры, 9, ворвались около 30 человек в масках и камуфляжной форме, вооруженные металлическими палками и бейсбольными битами.

  1. Так там как раз расследуют преступления бывшей бандитской власти янук-овощей, беркутов и прочих животных-убийц. И нападавшие – явно титушки или переодетые беркутовцы (30 голов из которых удрало из киевского беркута С ОРУЖИЕМ!) террором требуют закрыть все расследуемые дела. Они прямо это потребовали, и выкрали компьютер избитого прокурора.

   1. Самооборона свой зад прикрывает. Понятно раследование не нужно новой власти. Судите сами вся чернь, которая полилась на предыдушюю власть была фкейком… Сами оружие раздали сами для резонанса людей поубивали, а теперь… а мы раследовать не можем у нас проблемы. Старая песня

   2. И как ты определил это “явно”? Зомбированый придурок.

 13. Не юродствуйте. Бо ми, переможці боротьби за незалежність України, а небесна сотня загинула у нашій незалежній Україні, – в Україні усіми забуті. Ми виграли бій у КДБ не проливши жодної краплини крові, що є вищою мудрістю очільників боротьби з імперією. Подивіться нам, тим хто іще не помер, в очі.

  SVOBODA СВОБОДА
  (газета українських емігрантів у США)
  УКРАЇНСЬКИЙ ЩОДЕННИК
  Пам’ятаймо про Україну!
  VOL XCVIII. No. 154. JERSEY CITY and NEW YORK, WEDNESDAY, AUGUST 14, 1991 CENTS 25 ЦЕНТІВ ДЖЕРЗІ СИТІ і НЮ ЙОРК,СЕРЕДА, 14-го СЕРПНЯ 1991
  ВИМАГАЮТЬ РЕФЕРЕНДУМУ З ПРИВОДУ ВИХОДУ УКРАЇНИЗ СССР
  Київ (УНІАР). — Тут в неділю, 11-го серпня, на площі Незалежности відбувся мітинг протесту проти ново-оґарєвської угоди про підписання союзного договору. Мітинґорганізований Товариством Захисників деклярації продержавний суверенітет України зібрав близько 2,000 людей.Голова товариства Віктор Борківський у своїй промові сказав,що як не
  буде Союзу, то не буде й голоду. Таку ж думку висловивгенеральний директор Pyx-концерту Микола Кунцевич.Виступили представники УРП і ПЗУ, які підтримали ініціятивуорганізаторів мітингу. Учасники розпочали збір підписів підвимогою проведення нового референдуму з питання виходуУкраїни із СССР. Наприкінці виступив вокальний гурт з
  Тернополя. Мітинґ закінчився виконанням „Червоної калини”.Учасники мітингу зустріч на президентській дачісхарактеризували так: „Таємна вечеря в Ново-Оґарєвім, а надесерт — наша Ненька-Україна”.
  Як відомо, підписання договору призначене на 20-го серпня.

  Але 20 серпня не відбулося, бо КПРС-КДБ злякалися нас і утворили путч – ГКЧП з плачевними наслідками для себе.
  І, як бачите, шановні, уже у той буремний час я називав улистівках свого товариства та своїх виступах площуЖовтневої Революції Площею Незалежності. Тобто, назвацентрального майдану Києва є моєю інтелектуальною власністю.
  Зараз, для зручності повного прочитання, я подаю у збільшеному варіанті статтю «ВК» за 19 серпня 1991 року «Страсти по договору», якою я, фактично, підписав собі смертний вирок якби ми програли. Я знав на що йду, бо таке було веління Господа Бога та моїх славних предків.
  У даний час нашу перемогу намагаються видати за примітивний розвал СРСР, якого ніхто не міг розвалити. Ні Біла Армія, ні гітлерівська Німеччина, ні будь-хто інший зі зброєю у руках. А ми розвалили мирним, юридичним шляхом, до чого КДБ-КПРС не були готові. Вони привикли заливати усе кров’ю, а ідеологія у них виявилася слабкішою у відношенні до нашої ідеології.

 14. Сыну плевать на отца, а виновата идеология. Ну-ну. Эта “душещипательная” история лидирует среди самых дурацких историй за последнее время. Просто смешно. А самое смешное, что этот бред кого-то растрогает и умилит. Хватит уже создавать образ врага. Россия не виновата, что какой-то дед выжил из ума и сидел на майдане. И Россия не виновата в том, что сын не хочет хоронить отца. Полный бред. Стыдно должно быть даже не автору этой статейки, а тем, кто научил его писать.

  1. А зачем его создавать, вы сами успешно с этим справляетесь, при том на столько успешно, что со своими же в одном отеле и на одном курорте отдыхать не хотите. А стыдно должно быть тому кто научил писать лично вас.

 15. просто сыну и так не легко, потому что он украинец, а еще в это время ехать сюда, может чревато последствиями в дальнейшем – откуда нам знать

 16. нет, по большому счету, если в человеке есть человечного на грамм, на копейку, на атом – он его проявит, и ни пропаганда Геббельса-путина, ни услужение холуя киселева, ни старания всех борзописцев не помешали бы этому. но если плод сгнил, если все в душе завонялось, если судстанция есть на 100 дерьмом – что тогда искать в ней ту несуществующую каплю от человека? и одинаково, о “сыне” ли речь, или о постороннем прохожем.

  1. 101% кукарекающих на паРаше путлерастов – безмозглые нацистские скоты.

  1. Так же как и Украинских идиотов хватает. Любое СМИ имеет своего хозяина, который платит. а тот кто платит тот и заказывает музыку. Где ваша люстрация власти? Коломойский, Тарута, Аваков? Почему очерняют Юго-восток? Шпионы сепаратисты, продажные и так далее… Тогда в ответку получайте на вашем майдане были одни шпионы с ЕС, а так же купленые… не приятно? Вот новости слушайте, и хавайте, что там вам про Донбасс расказывают… Почему только донецких и луганских сажают? Неугодных нынешней власти, а за Сашка Белого даже не беруться??? не кажеться что власть действует однобоко? Демократия
   расказать почему Юго-восток с Российскими флагами ходит? Потому что мы жители Юго-востока Украины не чуствуем что кто-то отстаивает наши интересы в Верховной раде да и во всей Украины. Зато Россия сделала заявление что будет отстаивать интересы рускоговорящего населения Украины. Пусть не правда.. Но есть надежда. А с этой властью надежды вообще нет

   1. > Почему только донецких и луганских сажают? Неугодных нынешней власти, а за Сашка Белого даже не беруться???

    Да потому что Белый – максимум гопник (и таки за него взялись), а донецкие/луганские – сепаратисты. При военном положении за сепаратизм и содействие врагу вообще сразу к стенке ставят, а тут сейчас де-факто почти военное положение.

    > Где ваша люстрация власти?

    Мозг иногда включать надо, чтобы такие тупые вопросы не задавать.
    Тут и так проблемы с управлением и крики о нелегитимности. Всех разогнать одновременно – совсем все развалится.

    > Зато Россия сделала заявление что будет отстаивать интересы рускоговорящего населения Украины

    Ну давай и я что-то эдакое заявлю… Например: Россия собирается начать выпуск мясных консервов в качестве помощи братскому канибальскому народу племени мумбо-юмбо, поэтому ей нужны такие вот “верующие”.
    Почему бы в это мое заявление не поверить, заодно с верой в российскую чушь?

   2. Иван ты троль тебя разгадали. Меняй логин и начинай по новому, гнида.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.