Авторські статті

Усі особи, що безпосередньо чинили чи покривали злочини проти українців, мають понести відповідальність згідно з чинним законодавством

Наприкінці лютого 2014 року народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Осуховський звернувся до Генерального прокурора України Олега Махніцького із вимогою розслідувати низку злочинних дій голови Харківської обласної державно адміністрації Михайла Добкіна. 10 березня 2014 року, після допиту в Генпрокуратурі Михайла Добкіна було затримано за фактом вчинення дій, спрямованих на децентралізацію влади в Україні.

Варто зазначити, що голова Харківської ОДА разом із групою инших високопосадовців південно-східного регіону України та представниками Партії регіонів вчинили низку злочинів проти українського народу. Ці особи намагалися порушити існуючий в країні конституційний лад та закликали до змін державного кордону України шляхом відокремлення південно-східних регіонів України.

Використовуючи своє службове становище Михайло Добкін та його поплічники організували у Харкові “З’їзд депутатів південно-східних областей, АР Крим і Севастополя”. На першому такому з’їзді учасники створили та намагалися узаконити організоване злочинне угрупування “Український фронт”, до складу якого, разом із иншими увійшли члени бійцівського клубу “Оплот”, що у незаконний спосіб отримали дозволи на носіння вогнепальної зброї. Членів зазначеної організації використовували для масових заворушень та дестабілізації ситуації в країні, а також для озброєних нападів, підпалів та знищення майна громадян – учасників масових протестів.

“Вчора, 10 березня 2014 року, після допиту в Генеральній прокуратурі України Михайла Добкіна було заарештовано. Ступінь його участи у злочинах проти народу України, антиконституційній діяльности та зазіханнях на державний суверенітет встановить слідство. Усі особи, що безпосередньо чинили чи, використовуючи своє службове становище, покривали злочини проти українців мають понести відповідальність згідно з чинним законодавством. Діючи виключно у правовому руслі, ми зможемо налагодити та стабілізувати ситуацію в країні, особливо важливо це у теперішній час”, – прокоментував ситуацію народний депутат України від ВО “Свобода” Олег Осуховський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України