Авторські статтіТехно

Виживуть 5% людей: Уфологи запідозрили NASA у підготовці до бою з Нібіру

Смертоносна Планета Х змусила США згорнути в 1975 році місію «Аполлон» на Місяці, приступивши до складання плану з порятунку людства від неминучої загибелі, вважають американські уфологи.

«Змовники» шокували наукове співтовариство, визнавши відсутність інопланетян на Місяці. Однак радість вчених була недовгою, адже мисливці за НЛО висунули більш фантастичну версію згортання місії «Аполлон».

Зануримося в історію. У 1975 році NASA мала у розпорядженні новітні космічні апарати та обладнання для польотів на Місяць, проте чомусь дорогі дослідження перервалися на самому цікавому місці. Всі пояснення американського агентства виглядали дурними і безглуздими, породивши безліч конспірологічних версій. Найпопулярніша з них – Армстронга та інших прогнали з Місяця злі інопланетяни. Шокуючі записи переговорів астронавтів були вагомим аргументом, здавалося б, божевільною версії.

Минуло 43 роки, а прибульці так і не здалися з кратерів на видимій стороні Місяця. Уфологам стало нудно, і вони придумали нову версію фіаско «Аполлона». Яскраві спалахи, що висвітлюють Армстронгу шлях до земного супутника – це промені Нібіру, саме смертоносна Планети Х змусила США згорнути дорогі космічні місії і кинути всі сили на бій з містичним об’єктом.

На відміну від 1975 року, в наш час присутність Нібіру особливо відчутно – вибухають вулкани, землетруси фіксуються по всьому світу, зароджуються цунамі. NASA мовчить, значить, план з порятунку людства все ще не завершено. При сформованому розкладі виживуть лише 5% людей, які зуміли в силу своєї значущості в суспільстві сховатися від апокаліптичного повені, що незабаром прийде на зміну масовим розломах Землі, уфологи впевнені.

Змовники запідозрили американців у підготовці до бою з Нібіру на тлі активних спроб NASA, SpaceX і інших космічних агентств екстрено колонізувати Марс. Мабуть, вчені не впевнені, чи зможе земне ядро утриматися в надрах, залишивши нашій планеті шанс на подальше існування.

Уфологи не розраховують, що світове співтовариство вмить повірить їх прогнозами. Вони мають намір почекати, поки ті що ніколи не чули про землетруси і інші катаклізми люди вперше не зіткнуться з провісниками апокаліпсису, розглянувши у небі вогняну кулю.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України