Діти ще в утробі мають певну зовнішність – вчені

Батька тільки після народження бачать, як виглядає їхня дитина, але тепер вчені змогли розповісти, як передбачити зовнішність малюка.

Генетики стверджують, що передбачити, якою буде зовнішність і внутрішні якості, якими має новонароджений, до його появи можливо, проте такого способу можуть перешкоджати безліч нюансів. Наприклад, точно визначити зростання і інтелект дитини практично неможливо, так як існує безліч факторів, що впливають на це вже після народження.

Наприклад, на зростання впливає харчування дитини, а на інтелект – соціальна середа, в якій він знаходиться і вплив батьків. Також визначити колір очей і волосся зі 100-відсотковою точністю можна лише в разі ЕКО, так як на цьому рівні генетики вибирають ембріони з відповідними генами, а при природному заплідненні можливо лише припустити ймовірності, з якими дитина народиться з тімі чи іншими зовнішніми ознаками.

Наприклад, навіть у блакитнооких батьків може народитися дитина з бурштиновими або навіть карими очима. І це зовсім не означатиме, що чоловік не є батьком дитини. Біологічні процеси досить складні і заплутані, стверджують генетики, і передбачити що-то абсолютно точно не представляється можливим. Діти – це унікальні витвори природи, з яких згодом виростає дорослий чоловік.

Раніше повідомлялося, що вчені зможуть редагувати зовнішність новонародженого на генетичному рівні. Така процедура буде досить дорога, але в цьому випадку батьки зможуть бути впевнені, що дитина не народитися з якимось вродженим захворювання.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh