Авторські статтіЗдоров'я

Діти ще в утробі мають певну зовнішність – вчені

Батька тільки після народження бачать, як виглядає їхня дитина, але тепер вчені змогли розповісти, як передбачити зовнішність малюка.

Генетики стверджують, що передбачити, якою буде зовнішність і внутрішні якості, якими має новонароджений, до його появи можливо, проте такого способу можуть перешкоджати безліч нюансів. Наприклад, точно визначити зростання і інтелект дитини практично неможливо, так як існує безліч факторів, що впливають на це вже після народження.

Наприклад, на зростання впливає харчування дитини, а на інтелект – соціальна середа, в якій він знаходиться і вплив батьків. Також визначити колір очей і волосся зі 100-відсотковою точністю можна лише в разі ЕКО, так як на цьому рівні генетики вибирають ембріони з відповідними генами, а при природному заплідненні можливо лише припустити ймовірності, з якими дитина народиться з тімі чи іншими зовнішніми ознаками.

Наприклад, навіть у блакитнооких батьків може народитися дитина з бурштиновими або навіть карими очима. І це зовсім не означатиме, що чоловік не є батьком дитини. Біологічні процеси досить складні і заплутані, стверджують генетики, і передбачити що-то абсолютно точно не представляється можливим. Діти – це унікальні витвори природи, з яких згодом виростає дорослий чоловік.

Раніше повідомлялося, що вчені зможуть редагувати зовнішність новонародженого на генетичному рівні. Така процедура буде досить дорога, але в цьому випадку батьки зможуть бути впевнені, що дитина не народитися з якимось вродженим захворювання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України