Новини з Австрії

Вихідні і перші дні тижня в Австрії будуть холодними і дощовими

Низький тиск буде визначати погоду В Австрії на цих вихідних і далі на початку тижня. Похмура погода з дощем і можливо снігом встановилася вже з п’ятниці.

В суботу на сході і на північ від головного гребеня Альп погода буде мінливою, сонячні проміжки неба будуть змінюватися хмарами. В Брегенці до вечора очікується дощ, в горах з висоти 500-900 метрів над рівнем моря – снігопад. На півдні і південному-сході буде сухо і сонячно, температура вранці – від -1 до +6, вдень вона може піднятися до +12.

У неділю сонця буде більше, але у другій половині дня хмари знову затягнуть небо над Австрією. Можливе випадання опадів у вигляді дощу. Снігопад очікується на висоті від 700 метрів (Нижня Австрія) або 1.100 метрів (Тіроль). Температура вранці – від -3 до +3 градусів, вдень— +4 — +11 градусів.

У понеділок у багатьох регіонах також очікується дощ, який буде іноді припинятися, на деякий час має виглянути сонце. Вітер західний слабкий. Температура вранці – від -2 до +4, вдень – від +6 до +11.

Вівторок буде особливо дощовим, по всій Австрії з ранку до вечора буде йти сніг та дощ. Центр опадів буде перебувати в районі на північ від Альп. Температура вранці – від 0 до +3, вдень – до +12 градусів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України