Авторські статті

Богданов: Єрмак, ставши головною людиною в країні поряд з Аваковим, узурпував владу

Цей тиждень показала, що новоспечений глава Офісу президента Єрмак узурпував владу. За фактом став головною людиною в країні поряд з Аваковим. Прем’єром стала «сіра миша», який двох слів зв’язати не може. Всередині фракції «Слуга народу» верх остаточно взяли «бужанскі». Наші чудові олігархи відчувають себе як в найжирніші для себе часи – часи Ющенка, коли останній фактично сам здав їм всі важелі влади в руки. Про це у своєму блозі пише блогер Юрій Богданов.

Він зазначає, президент Володимир Зеленський на сьогодні – генератор випадкових рішень, який поняття не має як виправити ситуацію на свою користь. Розгорнути рейтинг. Отримати позитивний результат в економіці. Закінчити війну. І так далі. І він просто втрачає впевненість у собі чоловік, який нічого не зможе змінити на краще. А ми собі не можемо дозволити навіть стояння на місці.

Богданов прогнозує, що через півроку у Зеленського ще щось перемкне і він знову почне перезавантаження. Точніше, буде намагатися почати. Особливо напередодні місцевих виборів. Тільки є одна проблема. Реальні владні важелі до того часу, швидше за все, остаточно його покинути.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України