Авторські статті

Протести на вулицях, економічне падіння змусили Зеленського закінчувати з «модними» і знову звертатися до перевірених, – блогер

Популярний український блогер Павло Себастьянович у своєму блозі зазначає, Андрій Богдан, як досвідчений апаратник, підбирав Володимирові Зеленському Кабмін за принципом модності. Він, напевно, бачив у «соросятах» якихось просунутих економічних дизайнерів. Так буває, дорослі люди, які не дуже розбираються в моді, часто купують щось безглузде, не до часу.

За словами блогера, коли з’явилися плівки Гончарука, 16 січня, Зеленський «пред’явивши» Богдану і сказавши, що пора з «модними» зав’язувати, явно з ними щось не так, так саме тирять гроші, як і попередники. Напевно, в цей момент почався пошук нової команди, і цим зайнявся інший досвідчений апаратник – Андрій Єрмак. Протести на вулицях, падіння економіки змушували поспішати і все більше переконували Зеленського, що Богдан зробив кадрову помилку. Коли кістяк команди був створений, Богдан відправився у відставку, а Єрмак зайняв його місце 11 лютого.

Себастьянович зазначає, якщо його припущення вірне, то у нового прем’єра були 2-3 тижню на підготовку. У цій ситуації найбільше цікавить позиція нового міністра фінансів Уманського – які кроки будуть зроблені ним для вирівнювання ситуації? Якщо насувається щось схоже на 2008 рік, то потрібна настільки радикально різати держапарат, що потрібні дуже сталеві яйця. Пенсійний фонд, всі соцфондів, податкова, інститути і академії, апарати всіх міністерств – все повинно йти під ніж. Терміново потрібні радикальні податкова реформа і пенсійна реформа. Треба вириватися з несвободи, в якому нас тримають податки і бюджет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України